Резонанс тижня. Допускають вбивство: У Росії трагічно загинула дочка зірки фільму "Місце зустрічі змінити не можна" (фото)

У Москві (РФ) загинула дочка Заслуженого артиста Росії, актора, відомого за фільмами "Місце зустрічі змінити не можна", "Як гартувалася сталь" і "Ати-бати, йшли солдати..." Володимира Конкіна - Софія. Їй було 32 роки, передають Патріоти України.

Софія Конкіна вирушила в басейн при фітнес-клубі Jump 22 вересня, додому з тренування дівчина так і не повернулася. Через дві доби стало відомо, що вона потрапила в реанімацію з діагнозом "Утоплення", Софія померла від відмови нирок.

Співробітники поліції проводять перевірку – за яких обставин захлинулася дочка відомого актора і чому родичі більше доби нічого не могли дізнатися про її долю. Не виключається і кримінальний характер смерті Софії.

Російські ЗМІ також повідомили, що Софія перебувала в залі з басейном близько 23:30 за московським часом, інших відвідувачів фітнес-клубу там не було. Коли вона почала тонути – цього ніхто не бачив, за версією співробітників центру, вона пробула у воді нетривалий час.

Відзначимо, Софія Конкіна – дочка відомого артиста Володимира Конкіна. Вона працювала юристом. У неї залишилися двоє дітей.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...