Резонанс тижня. Два роки боровся з раком і розповідав усе у відеощоденнику: Помер відомий онколог Андрій Павленко (відео)

Уранці 5 січня в Росії помер відомий онколог Андрій Павленко.

Андрій Павленко У 2018 році він захворів на рак шлунку. Після цього він почав вести подкаст і відеощоденник, де розповідав про лікування онкологічних захворювань в Росії та про те, як бореться з хворобою. Про смерть Андрія Павленка повідомила його дружина Анна у Фейсбуці, передають Патріоти України.

Перед цим лікар записав відеозвернення, в якому подякував усім за підтримку.

Відеозвернення Андрія Павленка перед смертю:

Крім того, він написав прощальний лист, в якому закликав хворих на онкологію не здаватися та вірити в шанси на одужання.

"Мій життєвий шлях завершується! На жаль, моя хвороба виявилася підступнішою та її розвиток за останні 2 місяці не залишив мені шансів! Але я хотів би зараз попередити всіх, хто перебуває на етапі лікування – не опускайте руки! Статистика – річ уперта, і у вас навіть з моїм діагнозом є шанси на одужання! Просто повірте в це! Мені просто не пощастило", – написав він.

Андрій Павленко є одним із найуспішніших онкологів-хірургів Росії. Навіть після того, як дізнався про хворобу, він продовжував працювати. Андрій Павленко працював у Клініці високих медичних технологій імені Пирогова в Санкт-Петербурзі.

Видання "Такі справи", де він публікував свій відеоблог, заснувало грант імені Андрія Павленко для журналістів, фотографів і документалістів, які розповідають про боротьбу людей з онкологічними захворюваннями. Гроші для гранту збирають на сайті Patreon. Половину зібраної суми будуть перераховувати сім'ї Павленка, іншу половину розподілить грантовий комітет.

Суд ухвалив рішення щодо позову УПЦ призупинити виселення з Києво-Печерської лаври

четвер, 30 березень 2023, 23:28

Представники Української православної церкви Московського патріархату звернулись до Господарського суду, бо не хотіли покидати територію Києво-Печерської Лаври. Однак суд відхилив позов. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олекс...

"Хробаки мають загинути": До підрозділу Мадяра на фронт приїхав український поет-сатирик (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:00

Лесь Подерв'янський, український художник та автор сатиричних п'єс, продовжує надихати своїми дотепними цитатами співвітчизників. Він також відвідав українських бійців на передовій. Про це повідомив український військовий та блогер із позивним "Мадяр" ...