Резонанс тижня. Грав у фільмі "Весна на Зарічній вулиці": Помер зірковий радянський актор

Останньою роботою Геннадія Юхтіна стала участь в зйомці фільму "Хор" 2022 року.

Російський артист Геннадій Юхтін помер. Йому було 89 років. Причина смерті - ускладнення від коронавірусу. Про цю сумну звістку повідомила директор Гільдії акторів кіно Росії Валерія Гущина, передають Патріоти України.

"Геннадій Юхтін помер. Найінтелігентніший з артистів, Геннадій Гаврилович. Геній. Ми його любили до нескінченності. Унікальна особистість", - повідомила Валерія Гущина.

Ще 15 лютого стало відомо, що хворого коронавірусом Юхтіна, поклали в лікарню. 11 лютого його вже госпіталізували, але після стабілізації стану на його власне прохання виписали з лікарні.

Біографія актора

Геннадій народився в 1932 році в селі Чубівка недалеко від Самари, в десять він став сиротою і потрапив в дитячий будинок, де з часом став брати участь в художній самодіяльності.

Дуже часто люди роблять помилки: Мовознавець пояснив, як правильно дякувати українською (відео)

субота, 3 червень 2023, 8:23

Відомий вчитель української мови та мовознавець Олександр Авраменко пояснив, як правильно висловлювати вдячність. В ефірі "Сніданку" з 1+1 він розповів, що часто натрапляє в соцмережах на етикетну формулу "велике дякую". . "Цей вислів помилковий з пог...

“Вічне сяйво чистого розуму”: Що робить мозок під час сну і чи можна стерти спогади - нове дослідження

субота, 3 червень 2023, 8:14

Хоча давно існують припущення, що наш мозок згруповує щоденні події, коли ми спимо, нове дослідження вперше демонструє цей процес у дії. Вчені змогли зміцнити спогади учасників дослідження під час сну, синхронно стимулюючи певні частини їхнього мозку, ...