Марк Блум за свою кар'єру знявся майже в 80 фільмах і серіалах.

У вівторок, 25 березня, в Нью-Йорку на 70-му році життя помер відомий американський актор Марк Блум. Причина смерті - ускладнення після зараження коронавірусом. Подробиці поки не повідомляються. Блум за свою кар'єру знявся майже в 80 фільмах і серіалах. Крім того, він 40 років грав в театрі на Бродвеї, передають
Патріоти України.Марк Блум народився 14 травня 1950 року в місті Ньюарк, штат Нью-Джерсі. У театрі почав грати ще в 70-х. А в кіно його стали запрошувати в 80-х роках. Найбільш популярними фільмами з його участю були комедії «Відчайдушно шукаю Сьюзен», де його партнерками були Мадонна і Розанна Аркетт, «Данді на прізвисько Крокодил» з Полом Хоганом, «Побачення наосліп» з Брюсом Віллісом і Кім Бесінджер. Також в той період він зіграв в трилері «Президио» з Шоном Коннері і Мег Райан. Марк був одружений з актрисою Джанет Заріш. Дітей у них не було.

Під час перебування на орбіті Землі екіпаж Artemis II повідомив наземній команді про несправність туалету, передають Патріоти України з посиланням на The New York Times.
. Як зазначається, астронавти помітили миготливий індикатор помилки, який заступн...
Влада дотримується політики страуса, покладаючи непопулярне і складніше рік від року питання з президента очільників військових адміністрацій та нацполіції на "крайніх" - військоматівців, роблячи певну категорію військових жупелом суспільного невдоволення