
Відома телеведуча каналу "1+1" Алла Мазур зізналася, що у неї діагностували онкологічне захворювання. Деталі вона розповіла в пості на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.
"У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я починаю боротися", – написала Мазур.
Мазур підкреслила, що хотіла б змінити ставлення до онкології в суспільстві: не робити трагедію і пояснити, що проблему можна вирішити.
"Вдячна собі, що ж знайшла час для огляду. Вдячна українським лікарям, які вчасно відправили на біопсію: виконавши міжнародний протокол. Вдячна за допомогу моїй родині, моїм друзям, моїм колегам із ТСН, готовим підставити плече у важку хвилину. Сподіваюся на делікатність колег з інших видань", - написала вона.

Мазур закликала всіх "ставитися до себе уважно". "Знаходити час – і перевірятися. Бажано – декількома способами. І навіть у декількох установах. Тоді шанси на здорове життя значно зростають", – написала телеведуча.
"Це все подробиці, які вважаю доречним повідомити зараз. Боротьба почалася, і я вже відчула: шлях не буде легким. Але я планую працювати далі, не випадати з життя", – резюмувала Мазур.

Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...
Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...