Резонанс тижня. Їй було лише 42: Українка стала донором органів та врятувала 7 людей в Італії

Ольга жила у Скафаті та працювала у барі. Вона померла, коли їй було лише 42 роки від аневризма головного мозку. Її дочка та найближчі друзі дали згоду на донорство органів, що врятувало життя семи безнадійним італійцям,передають Патріоти України.

Все сталося в п’ятницю ввечері 26 червня, Ольга погано себе почувала, проте свідомості не втрачала. Її швидко доставили в лікарню в Сарно, потім перевезли в лікарню із кращим медичним обладнанням Умберто Перший у Nocera Inferiore.

Після смерті жінки, 20-річна дочка дала дозвіл на експлантацію її органів.Та в цій історії стався неприємний факт: зникли у мобільний телефон, два перстені, ланцюжок та браслет померлої. Ймовірно, цінностей не стало, коли лікарі намагалися врятувати їй життя, готуючи до екстреної операції. Про це повідомила Іоланда Джакумбі, адвокат сім’ї Ольги.

Українців попередили: З 29 червня на три дні перестане працювати популярна мобільна послуга

неділя, 28 червень 2026, 10:30

з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...

У лісах України помітили одну з найнебезпечніших змій: Де вона мешкає

неділя, 28 червень 2026, 10:23

В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...