Резонанс тижня. Їй було лише 42: Українка стала донором органів та врятувала 7 людей в Італії

Ольга жила у Скафаті та працювала у барі. Вона померла, коли їй було лише 42 роки від аневризма головного мозку. Її дочка та найближчі друзі дали згоду на донорство органів, що врятувало життя семи безнадійним італійцям,передають Патріоти України.

Все сталося в п’ятницю ввечері 26 червня, Ольга погано себе почувала, проте свідомості не втрачала. Її швидко доставили в лікарню в Сарно, потім перевезли в лікарню із кращим медичним обладнанням Умберто Перший у Nocera Inferiore.

Після смерті жінки, 20-річна дочка дала дозвіл на експлантацію її органів.Та в цій історії стався неприємний факт: зникли у мобільний телефон, два перстені, ланцюжок та браслет померлої. Ймовірно, цінностей не стало, коли лікарі намагалися врятувати їй життя, готуючи до екстреної операції. Про це повідомила Іоланда Джакумбі, адвокат сім’ї Ольги.

Глобальні катастрофи - не випадковість: Вчені знайшли ймовірну причину найбільших вимирань на Землі

субота, 27 червень 2026, 8:30

Життя на планеті Земля пройшло колосальний еволюційний шлях, який зрештою призвів до появи людства. Проте цей процес не мав чіткого плану, а розвивався під впливом природних збігів та везіння. Протягом мільярдів років біосфера неодноразово зазнавала ни...

На грані виживання: ПФУ назвав кількість пенсіонерів із виплатами нижче прожиткового мінімуму

субота, 27 червень 2026, 8:21

Загалом в Україні налічується 10,2 мільйона пенсіонерів. При цьому понад 60 тисяч людей в Україні щомісячно отримують пенсію, яка є нижчою за прожитковий мінімум для непрацездатних, зокрема пенсіонерів. Про це свідчать дані Пенсійного фонду, пише РБК-У...