Резонанс тижня. Її знали мільйони: Померла знаменита актриса - зірка радянського кіно (фото)

Катерина Дурова померла в Москві. Про смерть дочки культових акторів Льва Дурова та Ірини Кириченко стало відомо 13 грудня, передають Патріоти України.

За словами представників Театру на Малій Бронній, де Дурова служила до кінця своїх днів, актриса померла після важкої, тривалої хвороби.

Біографія Катерини Дуровой

Майбутня актриса народилася у 1959 році. На кіноекрані Дурова дебютувала студенткою в молодіжній мелодрамі "Шкільний вальс" у 1977 році. Зіграла головну роль у картині "Фантазії Фарятьєва", де вона працювала з такими відомими акторами, як Андрій Миронов і Марина Нейолова.

Також актриса знімалася в музичній стрічці "Дульсинея Тобоська". У цьому фільмі була задіяна ціла плеяда талановитих акторів, таких як Наталя Гундарєва, Армен Джигарханян і Борислав Брондуков.

Катерина Дурова у фільмі "Фантазії Фарятьєва"

У 1983 році Катерина Дурова з'явилася відразу в трьох картинах. Це були комедія "Одиниця з обманом", пригодницька стрічка з участю Дмитра Харатьяна "Зелений фургон" і комедія "Унікум". Крім того, Дурова знімалася у фільмах "Сон в руку, або Валіза", "Дорога в Парадіз", "Градус чорної місяця", "Ченч", "Шанувальник" і багатьох інших. Крім того, багатьом Катерина Дурова запам'яталася зйомок у популярному гумористичному журналі "Єралаш".

З архіву ПУ. Тут загинули 300 тис. осіб: Фотограф показав моторошні знімки з ''дороги смерті'' Сталіна

субота, 18 січень 2020, 23:55

Помічники радянського диктатора знали, що його мрія побудувати залізницю в цьому районі не увінчається успіхом, але ніхто йому не наважився про це сказати. Новозеландський фотограф Амос Чаппл зробив знімки недобудованої залізниці "Чум - Салехард - Ігар...

Наукова сенсація: Відносно недавно Антарктиду населяли гігантські ведмеді

субота, 18 січень 2020, 23:52

До недавнього моменту вважалося, що ведмедів ніколи не було в Антарктиді. Але тепер можливо нове відкриття повністю спростує це уявлення. Сліди доісторичного ведмедя знайшли в Антарктиді. Група дослідників з Австралії, недалеко від бази Амундсен-Скотт ...