Резонанс тижня. Її знали мільйони: Померла знаменита актриса - зірка радянського кіно (фото)

Катерина Дурова померла в Москві. Про смерть дочки культових акторів Льва Дурова та Ірини Кириченко стало відомо 13 грудня, передають Патріоти України.

За словами представників Театру на Малій Бронній, де Дурова служила до кінця своїх днів, актриса померла після важкої, тривалої хвороби.

Біографія Катерини Дуровой

Майбутня актриса народилася у 1959 році. На кіноекрані Дурова дебютувала студенткою в молодіжній мелодрамі "Шкільний вальс" у 1977 році. Зіграла головну роль у картині "Фантазії Фарятьєва", де вона працювала з такими відомими акторами, як Андрій Миронов і Марина Нейолова.

Також актриса знімалася в музичній стрічці "Дульсинея Тобоська". У цьому фільмі була задіяна ціла плеяда талановитих акторів, таких як Наталя Гундарєва, Армен Джигарханян і Борислав Брондуков.

Катерина Дурова у фільмі "Фантазії Фарятьєва"

У 1983 році Катерина Дурова з'явилася відразу в трьох картинах. Це були комедія "Одиниця з обманом", пригодницька стрічка з участю Дмитра Харатьяна "Зелений фургон" і комедія "Унікум". Крім того, Дурова знімалася у фільмах "Сон в руку, або Валіза", "Дорога в Парадіз", "Градус чорної місяця", "Ченч", "Шанувальник" і багатьох інших. Крім того, багатьом Катерина Дурова запам'яталася зйомок у популярному гумористичному журналі "Єралаш".

Хіти тижня. "Курва українська": У Польщі заробітчанина побив охоронець супермаркету

четвер, 3 грудень 2020, 0:10

Українця змусили повернутися в магазин і перевірили чек, а також викликали поліцію. У Кракові охоронець однієї з найбільших мереж супермаркетів Biedronka побив українця, якого запідозрив у крадіжці товарів, передають Патріоти України. Як повідомляє TVP...

"Коханий, час йти": Зворушлива до сліз історія подружжя з 47-річним стажем

четвер, 3 грудень 2020, 0:08

За словами дочки пенсіонерів, за роки шлюбу її батьки буквально все робили разом. "І поки смерть не розлучить вас". Для пари з Мічигану (США) ця фраза виявилася буквально пророчою. Патриція та Леслі Маквотерс прожили разом 47 років, а наприкінці листоп...