Резонанс тижня. "Їх було вісім, а я - один": Стрілок розповів у суді свою версію вбивства на Житомирщині

Під час судового засідання адвокат підозрюваного просила обрати йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, пославшись на стан здоров'я, свого підзахисного.

Обвинувачений у вбивстві 7 чоловіків в Житомирській області підприємець Анатолій Захаренко під час судового засідання, на якому йому обирають запобіжний захід, розповів, що знав убитих багато років. Про це стало відомо з онлайн трансляції із залу Королівського районного суду міста Житомира, передають Патріоти України.

За його словами, деяких зі своїх жертв він знав п'ять років, когось ще більше. Обвинувачений стверджує, що причиною вбивства стала сварка і погрози в його сторону. Тому він почав стріляти з рушниці.

"Їх було вісім, а я - один. Коли все скінчилося, я не ховався, хоча міг. Подзвонив в органи і чекав, коли за мною приїдуть. Я міг і не повідомляти про все, але я - чесна людина", - додав Захаренко.

Під час судового засідання адвокат підозрюваного просила обрати йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, пославшись на стан здоров'я, свого підзахисного. Зокрема, вона показала медичну довідку про хворобу серця і вогнепальне поранення правої руки стрілка. Прокурори просять для Захаренка СІЗО без права застави.

Джерело: Апостроф

"Хотів прославити свій інститут”: Курсант із Житомира побив національний рекорд (відео)

середа, 15 липень 2020, 7:30

Навіть тренер не очікував такого результату від підопічного. Рекорд цього курсанта набрав у мережі вже 70 000 лайків. Дмитро Косатий за 3,5 години зробив 1001 підйом з переворотом, передають Патріоти України з посиланням на #ШоТам. “Своїм рекордом я хо...

Перша в Україні: Одесит заснував фабрику екоканцелярії (відео)

середа, 15 липень 2020, 7:10

Виготовляють канцелярію з натуральних та перероблених матеріалів. Kiri sketch – це перша в Україні фабрика екологічних канцтоварів. Це блокноти, щоденники-мотиватори, записники, альбоми з переробленого картону, натуральної деревини, натурального корку,...