Резонанс тижня. Коронавірус вбив: Померла зірка російських серіалів "Бандитський Петербург" та "Вулиці розбитих ліхтарів"

Після тривалої боротьби з ускладненнями, викликаними коронавірусом, помер відомий російський актор, театральний режисер, засновник і художній керівник петербурзького театру «Російська антреприза» Рудольф Фурманов. Про це пише «Діловий Петербург», передають Патріоти України.
Йому йшов 83-й рік. Артист захворів ковідом ще в минулому році, його відновлення затягнулося на довгі місяці. Фурманов з дитинства знімався в кіно. За його плечима ролі в таких серіалах, як «Вулиці розбитих ліхтарів», «Бандитський Петербург» і багатьох інших. Наприкінці 80-х він заснував в Санкт-Петербурзі театр "Російська антреприза" імені Андрія Миронова, яким керував до кінця своїх днів.

"Тунель смерті" часів Першої світової відкрили у Франції - там живцем поховали 270 солдатів (фото)

неділя, 9 травень 2021, 6:56

У лісі неподалік від французького міста Реймс відкрили тунель Вінтерберг, за часів Першої світової війни розташований на лінії фронту в масиві Шмен-де-Дам. Там понад століття лежать тіла 270 німецьких солдатів, які загинули найстрашнішою смертю, яку ли...

З архіву ПУ. Реалії скреп: Блогер показав, в яких умовах живуть пересічні росіяни (фото)

неділя, 9 травень 2021, 4:00

Люди в регіонах Росії, навіть з порівняно високими зарплатами, живуть в поганих умовах і ще з радянськими інтер'єрами. "Престижним норильським житлом продовжують вважатися сталінки, якими був масово забудований центр міста в 50-ті роки – але коштують ц...