Резонанс тижня. "Любив життя, просив його не оплакувати": Помер відомий український волонтер, патріот і КВКшник

Роман (в центрі). Фото: Фейсбук.

Помер відомий український патріот і волонтер на ім'я Роман. Про смерть чоловіка повідомили у фонді "Повернись живим", попросивши не плакати про нього, бо Роману б це не сподобалося. Так, згідно з повідомленням на Facebook-сторінці організації, у волонтера стався інсульт. Він з самого початку війни на Донбасі допомагав військовим, був самодостатнім і успішним в усьому, повідомляють Патріоти України.

Роман був "зарплатним спонсором фонду", його не стало 6 жовтня. "Цей пост не буде сопливим, тому що Ромі б це не сподобалося. У ньому не буде прохань допомогти його родині, тому що він був успішним, і сім'ї буде, за що жити. Ми просто хочемо, щоб ви знали, що такий чоловік був серед нас. І що його більше немає", - йдеться в повідомленні.

Роман був з тих патріотів, які не скаржаться і не страждають, а працюють, заробляють і домагаються цілей. "Рома був одним з тих, на кого ми показували пальцем, коли нас питали: "А звідки у вас зарплати?". А цього літа на День Незалежності ми планували кілька благодійних музичних концертів у різних містах. Найбільших в історії України. Від фонду проектом повинен був займатися як продюсер Рома. Ця історія "навернулася" через пандемію", - розповідають у фонді про волонтера.

Роман рано втратив батька. Приблизно в такому ж віці, як помер сам. Він змушений був рано подорослішати і оберігати маму і сестру. Він змушений був рано піти працювати і стати на ноги.

"В універі Рома був капітаном команди КВК "Від Гвинта!". Він виграв усе, що було можливо в студентських КВК. Але одним КВК Рома не обмежувався. Він був капітаном від природи. Люди любили його і йшли за ним", - йдеться в повідомленні.

Роман любив відпочивати, подорожувати, жив красиво, в кайф разом з друзями та родиною. І при цьому він був патріотом. "Рома любив життя. Любив концерти і шоубіз. У свій час він побачив талант і зробив відомим репером Ярмака", - додали у фонді.

У Романа залишилися дружина і син, яких він дуже любив. Але у фонді не просять їм нічим допомагати, адже чоловік подбав про їхнє майбутнє. У "Повернись живим" розповідають про Рому тільки тому, щоб про нього знали, пам'ятали і пишалися українці.

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...

У росіянина з носа витягли монету, яку він там "забув" ... пів століття тому

вівторок, 24 листопад 2020, 0:05

Всі ці роки проблеми з диханням у пацієнта лікарі списували на викривлену носову перегородку. Росіянин з міста Зеленограда в Підмосков'ї встановив своєрідний рекорд: чоловік прожив більше 50 років з монетою в носі. Тільки в похилому віці, коли вже біль...