Резонанс тижня. На похороні дружини депутата рідні з кулаками накинулися на вдівця

29 червня в Миколаєві покінчила життя самогубством Христина Івануна. Чоловік загиблої сам зателефонував у поліцію і повідомив, що його дружина кілька разів вистрілила собі у голову із травматичної зброї.

На похороні дружини депутата обласної ради від «Батьківщини» Ігоря Івануни Христини стався конфлікт між чоловіком і родичами загиблої, передають Патріоти України з посиланням на Новости-N.

Під час траурної церемонії мати покійної кинулася на Ігоря Івануну з криком «Вбивця!». Потім в конфлікт вступили і інші родичі.

Очевидці інциденту стверджують, що під час бійки пролунало кілька пострілів. Однак, хто саме стріляв, і чи була взагалі стрілянина, встановити так і не вдалося.

Можуть не лише в обличчя плюнути: В Астраханській області Росії зграя верблюдів тероризує населення

понеділок, 3 серпень 2020, 22:45

Люди говорять, що бояться ходити на роботу, коли верблюди збираються у великі табуни і прямують вулицями. Колишній господар верблюдів, пенсіонер Юрій Серебряков випустив 80 тварин на волю, бо вже не зміг доглядати за ними. Місцеві стверджують, що твари...

У Львові раптово помер відомий український науковець

понеділок, 3 серпень 2020, 22:28

Наукові дослідження, що проводив Богдан Забавський, стосуються питань теорії кілець і модулів, алгебричної К-теорії, алгебричної геометрії, лінійної алгебри. Про причину смерті науковця наразі не повідомляють. «Це дуже велика втрата. Займався алгеброю....