Резонанс тижня. На Росії помер музикант популярного колись гурту "Ласковый май"

Бойко написав для групи "Ласковый май" більше двадцяти пісень.

Володимир Бойко, композитор і автор пісень культової групи "Ласковый май" помер 3 травня після тривалої хвороби. Музикант не стало в результаті інсульту. Про трагічну новину повідомив його друг і колега Андрій Разін, продюсер "Ласкового мая", передають Патріоти України.

За словами Разіна, Бойко написав для групи близько 25 пісень.

Крім роботи з гуртом "Ласковый май" Бойко відомий, як творець груп "Белые розы", "Стайер", "Бархатный сезон". Перший альбом групи "Белые розы" (1989) свого часу користувався великою популярністю. Група була знову відтворена у 2001 році.

Музичним керівником "Ласкового мая" Бойко став з 1989 року. Він написав музику до пісень "Художник", "Круїз", "Бархатный сезон" та інших.

"Багато пісень Володі стали шлягерами. Вся група "Ласковый май" сумує і приносить щирі співчуття рідним і близьким Володі. Царство йому Небесне. Це велика втрата для групи "Ласковый май", - написав Разін, опублікувавши з композитором спільне фото.

Пісня "Художник" групи "Белые розы", написана Володимиром Бойко була дуже популярною у свій час.

Резонанс тижня. У Києві у вбиральні ресторану знайшли мертву напівроздягнену дівчину (фото)

субота, 28 листопад 2020, 2:00

У Голосіївському районі Києва в одному з ресторанів знайшли мертву напівроздягнену дівчину, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання "Вартові Еспресо" в Telegram, тіло знайшли в неділю, 22 листопада, у вбиральні ресторану, який розташований у...

Хіти тижня. "Філігранна робота!": Крадійка із Запоріжжя підкорює мережу (відео)

субота, 28 листопад 2020, 1:00

Жінка не просто вкрала і пішла, ні, вона постаралася. У Запоріжжі жінка зайшла в кав'ярню і вкрала антисептик і миючий засіб для підлог. Відео опублікувала в Facebook Яна Каррілло, передають Патріоти України.