Резонанс тижня. Не встиг з'явитися сніг: Біля зупинки в Харкові виявили людський скелет (фото 16+)

У Харкові в районі Харківського тракторного заводу перехожі в снігу виявили людські останки. Про страшну знахідку на вулиці 12 квітня на колі тролейбуса № 3 повідомили Telegram-каналі «Типове ХТЗ», прикріпивши фото, передають Патріоти України.

Місцеве видання Vgorode пише, що в поліції підтвердили знахідку. «Сообщение о событии поступило в Индустриальный отдел полиции в 10:50 5 февраля. По адресу выезжали патрульные и следственно-оперативная группа. Информация зарегистрирована в Едином учете заявлений и сообщений Индустриального отдела полиции, решается вопрос о квалификации события по Уголовному кодексу Украины», — наводить видання повідомлення поліції.

Чесно назаробляли? У Києві священників помітили на розкішному авто - коштує більше мільйона (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 9:56

У Києві двох священиків помітили на розкішному Mercedes GL з нестандартними дисками. Відповідний ролик опубліковано в TikTok, передають Патріоти України. Ціна уживаного Mercedes GL становить більше мільйона гривень, нові моделі коштують ще дорожче.

В Україні частина сімей платитиме за опалення в рази менше: Експерти розповіли, кому пощастить

вівторок, 22 вересень 2020, 9:44

В Україні в різних містах і навіть районах діють різні тарифи на тепло. По-різному можуть платити навіть два схожі сусідні будинки, які мають одного постачальника. Якщо на сам тариф вплинути звичайній сім'ї складно, то на суми в платіжках може вплинути...