Резонанс тижня. Під Черкасами на роботі на смерть замерзли працівники агропідприємства

Під Черкасами на підприємстві в селі Боровиця стався груповий нещасний випадок зі смертельними наслідками з двома працівниками. Чоловіків виявили без ознак життя на роботі. Про це 18 січня передали в прес-службі Управління Держпраці в Черкаській області, інформують Патріоти України.

Повідомляється, що сама трагедія трапилася в неділю, 16 січня. Загиблі працювали електриком та охоронцем на підприємстві ТОВ "АПК "МАЇС", діяльність якого пов'язана з вирощуванням зернових і технічних культур. "За інформацією роботодавця, електрика та охоронника підприємства виявили у холодильній камері без ознак життя", - йдеться в публікації.

Про таку подію у прес-службі поліції Черкаської області відомостей наразі немає. Тим часом розбиратися в причинах і обставинах трагічного інциденту стане новостворена комісія. "За дорученням Державної служби України з питань праці, Управлінням Держпраці у Черкаській області утворено комісію зі спеціального розслідування групового нещасного випадку", - зазначається в повідомленні.

Інші деталі про подію і про самих жертв не вказуються. Нагадаємо, що близько двох років тому схожа ситуація зі смертю людей в холодильній камері сталася в Польщі, де загинули два українці 28 і 46 років, які працювали на одному зі складів у Садковиці. Їх тіла були виявлені в анаеробній холодильній камері для зберігання фруктів в листопаді 2019-го. Чоловіки опинилися в безкисневій морозильній камері, яка являє собою контрольовану анаеробну атмосферу, адже зайти туди означає піддати себе смертельній загрозі.

Українці у мережі масово скаржаться, що не можуть повторно в'їхати до Польщі: Що сталося

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:22

Усе більше українських громадян, які знайшли прихисток в Польщі через цинічний напад РФ, вирішують повернутися до рідної країни, додому, передають Патріоти України. За добу 24 травня до України з Польщі повернулася 31 тисяча осіб. У Мережі тим часом ак...

Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

четвер, 26 травень 2022, 20:26

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за...