Резонанс тижня. Помер актор, який грав у серіалах "Бандитський Петербург" і "Вулиці розбитих ліхтарів"

Серце артиста зупинилося на шляху до Краснодару, куди він відправився зі спектаклем.

Російський актор Ігор Шибанов, який знімався в серіалах «Вулиці розбитих ліхтарів» і «Бандитський Петербург», помер на 76-му році життя. Про це йдеться в повідомленні на сайті ТЮГу імені Брянцева, в якому працював Шибанов, передають Патріоти України.

Представники ТЮГу зазначили, що «серце артиста зупинилося на шляху до Краснодару», куди він відправився зі спектаклем. Причина зупинки серця не уточнюється. Шибанов знявся також в таких фільмах, як «Брат», «Про виродків і людей», «Упир», «Замок», «Космос як передчуття», «Бідний, бідний Павло», і в серіалах «Таємниці слідства» і «Опера. Хроніки вбивчого відділу».
Він також був майстром дубляжу. Голосом Шибанова в російському прокаті говорять Ентоні Хопкінс, Філіп Нуаре, персонажі мультфільмів «Король лев» і «Красуня і чудовисько».

Про посольство України в Султанаті Оман або "При Пороху такого не було!"

субота, 25 січень 2020, 12:06

Візьму на себе сміливість пояснити читачам і самому пану міністру деякі аспекти дипломатичних відносин між Україною і Султанатом Оман. Справа утім, що в Султанаті немає посольства України, яке б за версією міністра закордонних справ Пристайко надавало спр