Резонанс тижня. Помер легендарний актор із "Білого сонця пустелі"

Грузинський актор Кахі Кавсадзе, Чорний Абдулла з "Білого сонця пустелі" помер у віці 85 років, інформують Патріоти України.

Як повідомляється на сайті грузинського "Першого каналу", причиною смерті артиста стали ускладнення після перенесеної коронавірусної інфекції. Раніше Кавсадзе був госпіталізований у важкому стані в Першу університетську клініку Тбілісі з двобічною пневмонією.

Кавсадзе зіграв Абдуллу у "Білому сонці пустелі"

Коротко про актора:

  • Кахі Кавсадзе закінчив акторський факультет Театрального інституту імені Шота Руставелі в 1959 році. Цікаві його театральні ролі: Адам ( "Божественна комедія"), Іліко ( "Я, бабуся, Іліко та Іларіон"), Симон Чачава ( "Кавказьке крейдяне коло"), Лорд Гастінгс ( "Річард III"), Кент ( "Король Лір"), Распутін ("Квач Квачантірадзе") та ін.
  • Кавсадзе дебютував в кіно в 1950-х роках. Він знявся в більш ніж в 70-ти фільмах, створив видатні персонажі в кінофільмах: "Сонце осені" (Самсон), "Мелодії Верійського кварталу" (Іноченцо), "Дерево бажань" (Йорам), "Покаяння" (Михайло Корешелі), "Життя Дон Кіхота і Санчо" (Дон Кіхот).
  • Був заслуженим артистом Грузії. Він нагороджений низкою премій – лауреат Державної премії імені Шота Руставелі, лауреат Державної премії імені Коте Марджанішвілі. У 2008 році перед Театром ім. Шота Руставелі відкрилася зірка імені Кахи Кавсадзе.

Тепер не тільки в шоколаді: Гордон похвалився "сексі-кексами" зі своїм зображенням (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 22:15

Український журналіст Дмитро Гордон, який нещодавно випустив цукерки "Гордон в шоколаді", похвалився кексами зі своїм зображенням. Фото з випічкою він опублікував в Instagram, підписавши "смачного понеділка", передають Патріоти України. На знімку зобра...

Могли викрасти: У Туреччині загадково зникла туристка з Одеси

понеділок, 17 травень 2021, 21:58

У Туреччині шукають одеситку 42-річну Яну Кривошею. Жінка зникла після того, як піднялася в гори. Останній раз вона виходила на зв'язок 2 травня, а після цього перестала відповідати. Про це пише в соцмережі "Фейсбук" її брат В'ячеслав Кривошея, передаю...