Резонанс тижня. Померла удова першого космонавта Землі

Вдова радянського космонавта Юрія Гагаріна Валентина померла на 85-му році життя. Про це повідомила прес-служба Центру підготовки космонавтів РФ, зазначають Патріоти України.

Юрій Гагарін з дружиною Валентиною

Валентина Гагаріна (в дівоцтві Горячьова) народилася 15 грудня 1935 року в Оренбурзі. 27 жовтня 1957 року в Оренбурзі вона вийшла заміж за льотчика Юрія Гагаріна. Після смерті чоловіка жила в Московській області, не давала інтерв'ю.

Результат вражає, у це важко повірити! Жінка схудла на 40 кг і перестала впізнавати себе на старих фото

вівторок, 13 квітень 2021, 16:29

Мелісса Тімм, яка схудла на 40 кілограмів, зізналася, що після своєї трансформації перестала впізнавати себе на старих фотографіях. Вона додала, що багато тренувалася, тому результат не змусив себе чекати, передають Патріоти України. Мама двох дітей по...

Нічого святого, все під забудову? У Києві знищили дерева у сквері, який створили на честь українського розвідника (фото)

вівторок, 13 квітень 2021, 16:22

У неділю, 11 квітня, в Києві в сквері Шаповала, який знаходиться в Солом'янському районі зрубали дерева. Тепер на його території будуть будувати торговий комплекс, попри рішення суду. Про це повідомляє Telegram-канал "Киев без цензуры", передають Патрі...