Резонанс тижня. Породілля померла, тіло немовляти зникло: У Запоріжжі сталася шокуюча трагедія (фото, відео)

Під Запоріжжям сталася жахлива НП у пологовому будинку, у результаті чого померли 34-річна породілля і новонароджена дитина. Про це кричущий випадок розповів чоловік загиблої дівчини Святослав Наумічев на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"Ситуація наступна. 10.03.20 моя вагітна дружина (7,5 місяців вагітності, 34 роки) ввечері пішла на курси англійської мови. Там у неї відійшли води, і вона потрапила до пологового відділення міста Енергодар. Після факту хірургічного втручання (кесарів розтин) лікарів - дитина мертвонароджений, а у дружини відмовили нирки", - написав він.

За його словами після того, як родичі наполягли, породіллю перевезли в Запоріжжі. Там лікарі 43 дня боролися за її життя, але врятувати її не вдалося, жінка померла.

"24.04.2020 в Енергодарі її поховали. Хотіли разом з нею поховати і дитину, але прийшовши до Енергодарського моргу, виявилося, що тіло дитини відсутнє. Більш того, ніяких записів в журналах, що дитина потрапила в морг, немає. Розтин дитини робили в Запоріжжі (є записи в журналах), тіло дитини разом з довідкою про розтин, забрали медичні працівники Енергодару, але в морг тіло не доїхало. Виникає питання - де поділося тіло дитини? Що приховують лікарі пологового відділення? Одне з припущень - дитину могли продати в приватну клініку на органи", - розповів Наумичев.

За фактом смерті жінки і зникнення тіла дитини відкрито кримінальні виробництва.

"Зробив багато добра для людей, і люди за ним пішли": Виборці Лозінського виправдали його за вбивство (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 16:12

Жінка зазначила, що "в Києві депутати теж убивають людей". Жителі Підвисоцької об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області розповіли, чому обрали головою ОТГ засудженого за вбивство колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Як йд...

Загострення бойових дій на Донбасі пов’язане з ротацією військових РФ і приїздом чергового "гумконвою"

субота, 31 жовтень 2020, 15:46

Зверну увагу на той факт, що Головне управління розвідки Міністерства оборони України ніяк не відреагувало на цю ситуацію. На мою думку, прорахувати такі події можна елементарно, адже за 7 років війни уже стало звичкою, що ротація бойовиків відбувається 2