Резонанс тижня. Протистояв у рингу Мухаммеду Алі: Помер знаменитий радянський боксер (відео)

Він п'ять разів отримував нагороду «Кришталева рукавичка» краще совесткому боксеру-важковаговика.

Пішов з життя прославлений радянський боксер, дворазовий чемпіон Європи і чотириразовий чемпіон СРСР Євген Горстков, якому 26 травня виповнилося 70 років, передають Патріоти України.

Євген Горстков - один з трьох боксерів СРСР (разом з Петром Заевим і Ігорем Висоцьким), кому за їх «американську» манеру ведення бою в 1978 році в Москві було доручено провести показові бої з приїхавшим в Радянський Союз легендарним чемпіоном світу серед професіоналів Мухаммедом Алі.

Після закінчення кар'єри спортсмена Євген Горстков працював тренером і рефері на рингу (зокрема, судив один з боїв Олександра Повєткіна), викладав, захистив дисертацію кандидата педагогічних наук.

Збереглося відео поєдинку Горсткова - Алі, нехай і не дуже якої якості:

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...