Резонанс тижня. Стік кров'ю: Захисника природи розтерзали леви - він ростив їх і проводив з ними весь час (фото)

68-річний еколог Вест Метьюзон виростив і жив з двома рідкісними білими левами. На жаль, під час однієї з ігор, тварини розірвали чоловіка. Про це пише The Sun, передають Патріоти України.

Захисник тварин Вест Метьюзон регулярно грав і проводив з левами Демі і Таннер тренувальні ігрові бої. Він думав, що його тварини ніколи не нападуть на нього.

Але остання гра стала для нього смертельною. Очевидці розповіли, що гра стала раптом жорсткішою, врешті-решт чоловіка похитнуло і він впав весь в крові. Захисник тварин помер дорогою в лікарню від отриманих травм.


З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...