Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України.

Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, батьком і дідусем.

"Це дуже велика втрата для нашого театру і Всього культурного Закарпаття. Сумуємо всім серцем і не можемо підібрати слів. Царство небесне і Блаженний покій Вам", – написала пресслужба театру на сторінці в Facebook.

Варто відзначити, що Анатолій Мацак народився 23 травня 1950 року в селі Набережне Глобинського району Полтавської області. Він закінчив Київську республіканську студію естрадно-циркового мистецтва в 1973 році за спеціальністю "артист естради вокального жанру".

Крім того, артист працював в Запорізькій, Чернігівській та Ставропольській філармоніях. У Закарпатському академічному музично-драматичному театрі працював з 1975 року.


"Ваша дружина їде до близької родички. А ви куди?": Громадянин РФ розповів, до яких хитрощів вдався, щоб перетнути український кордон

вівторок, 19 січень 2021, 21:28

Проблеми в Аркадія Штипеля виникли із російськими прикордонниками, яким здалася підозрілою подорож до "бандерівців". Російський поет Аркадій Штипель хоче отримати дозвіл на проживання в Україні. Про це він розповів під час інтерв'ю, повідомляють Патріо...

Кремлівська пропаганда захльобується від екстазу: Нова російська вакцина проти коронавірусу показала 100-відсоткову ефективність. Апробовано на 86 "кроликах"

вівторок, 19 січень 2021, 20:59

Ефективність вакцини складається з її імунологічної ефективності та профілактичної ефективності. За результатами 1-2-й фаз клінічних досліджень, імунологічна ефективність вакцини "ЕпіВакКорона" становить 100%", - заявили в прес-службі відомства. Зазнач...