Резонанс тижня. Тиждень боровся за життя: Помер колишній топ-чиновник Києва, який підхопив коронавірус (фото)

Олег Міщенко мав цукровий діабет, що додатково ускладнило хворобу.

Олег Міщенко. Фото: соцмережі.

У неділю, 29 березня, помер член Ради директорів Конфедерації будівельників України, колишній заступник глави Київської ОДА Олег Міщенко, у якого діагностували коронавірус COVID-19. Про це повідомляє президент Конфедерації будівельників України, екс-заступник міністра регіонального розвитку, колишній перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"Сьогодні не стало Міщенка Олега Вікторовича, члена Ради директорів Конфедерації будівельників України. Він цілий тиждень боровся за життя. Але складна форма цукрового діабету і COVID-19 зробили своє. Давайте не недооцінювати цей вірус", - написав він.

Розумні та хитрющі: У Чорнобильському заповіднику зафіксували знамените невловне стадо здичавілих корів

неділя, 28 червень 2026, 15:50

На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...

Бійці МВС, ризикуючи життям, вилучили бойову частину російської ракети, що могла будь-якої миті підірвати житлову багатоповерхівку Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:36

Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...