Резонанс тижня. Тиждень боровся за життя: Помер колишній топ-чиновник Києва, який підхопив коронавірус (фото)

Олег Міщенко мав цукровий діабет, що додатково ускладнило хворобу.

Олег Міщенко. Фото: соцмережі.

У неділю, 29 березня, помер член Ради директорів Конфедерації будівельників України, колишній заступник глави Київської ОДА Олег Міщенко, у якого діагностували коронавірус COVID-19. Про це повідомляє президент Конфедерації будівельників України, екс-заступник міністра регіонального розвитку, колишній перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"Сьогодні не стало Міщенка Олега Вікторовича, члена Ради директорів Конфедерації будівельників України. Він цілий тиждень боровся за життя. Але складна форма цукрового діабету і COVID-19 зробили своє. Давайте не недооцінювати цей вірус", - написав він.

Російський ринок обвалився рекордно за кілька років: Що стало причиною паніки

вівторок, 23 червень 2026, 11:28

Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...

Страшна трагедія: У ДТП на Київщині через невдалий обгін загинули п’ятеро людей, двоє поранені

вівторок, 23 червень 2026, 11:05

На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...