Резонанс тижня. У родині відбувалося жахливе: Подробиці про жінку, яка наклала на себе руки на очах у чоловіка в Києві (відео)

За словами сусідки, жінка могла піти на такий крок через те, що не витримала психологічної напруженості в сім'ї.

З'явилися жахливі подробиці самогубства жінки в Києві, яка покінчила собою в п'ятницю, 25 жовтня, на очах у свого чоловіка. Як розповів сусід загиблої, сім'я була зразковою і виховувала сина. При цьому інша сусідка зазначила, що їй було відомо про сварки в родині, передають Патріоти України.

"Дідусь у мене курить вечорами, ну щось жахливе там відбувається", - каже сусідка Ольга Тимофєєва. За словами сусідки, жінка могла піти на такий крок через те, що не витримала психологічної напруженості в сім'ї. Що стосується чоловіка загиблої, то він працює у військовій частині. Від коментарів він відмовився.

Джерело: ТСН.ua

Україна застосувала... "бойову сарану": у Росії видали чергову треш-заяву

субота, 3 червень 2023, 6:54

Російські окупанти не перестають дивувати треш-заявами. Цього разу вони видали, що Україна використала "бойову сарану" для знищення посівів у "ЛНР" та інших регіонах Росії, передають Патріоти України. Як повідомляє пропагандистське "РИА-Новости", окупа...

"Коли Москва стала територією СВО?": Росіянин влаштував істерику через "бавовну" і байдужість російської влади (відео)

субота, 3 червень 2023, 6:45

Попри всі намагання пропагандистів та влади заспокоїти своїх громадян, що розпочата Росією війна проти України йде за планом, пропаганда вже тріщить по швах. Так, коли військові дії зачепили й територію РФ, у росіян почалася паніка, передають Патріоти ...