Резонанс тижня. У США помер відомий кіноактор, уславлений у низці бойовиків

Смерть настала з природних причин, у зв'язку з чим розтин проводитися не буде.

Брайан Деннехі

У США помер актор Брайан Деннехі. Йому був 81 рік. Артист прославився завдяки ролі шерифа у фільмі "Рембо: Перша кров", передають Патріоти України з посиланням на портал TMZ.Кадр із фільму "Рембо: Перша кров"Деннехі знімався в кіно протягом кількох десятків років. У 2001 році він отримав премію "Золотий глобус" у номінації "Актор у телесеріалі або фільмі для телебачення" за роль Віллі Ломана у фільмі "Смерть комівояжера". За цю ж роботу його удостоїли премії Гільдії кіноакторів США і премії Гільдії продюсерів.

Серед інших найбільш відомих фільмів і серіалів за участю Деннехі – "Гарна дружина", "Чорний список", "Ромео + Джульєтта", "Чотири тисячі чотириста", "Живіт архітектора", "Чортова служба в госпіталі Меш", "Презумпція невинності", "Ілюзія вбивства" і "Поліція Майамі: Відділ моралі".

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...