Резонанс тижня. У центрі Києва іноземець зарізав кухаря ресторану

Правоохоронці вже затримали підозрюваного.

У Шевченківському районі Києва внаслідок конфлікту, що розгорівся в ресторані, загинув чоловік, передають Патріоти України.

Це трапилося вночі 26 жовтня на вулиці біля закладу грузинської кухні "Захаді, Дарагой" на вул. Златоустівській.

Конфлікт стався в Шевченківському районі біля цирку.

"У закладі між чоловіками, один із яких 31-річний кухар ресторану, спалахнула сварка, яка призвела до різанини. Унаслідок цього повару вже на вулиці були нанесені кілька ножових поранень, зокрема й у пахову область. Він помер", – розповіло джерело.

Приміщення ресторану грузинської кухні в Києві.

Підозрюваний у вбивстві вже затриманий правоохоронцями. За інформацією джерела, це 40-річний громадянин Казахстану, чеченець, який на законних підставах живе в Києві. Чоловік раніше не судимий.

Джерело: Обозреватель

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...