Резонанс тижня. В Іспанії від коронавірусу померла легендарна італійська актриса, колишня "Міс Італія"

Лючія Бозе

В іспанській провінції Сеговія в віці 89 років померла знаменита італійська актриса Лючія Бозе. Про це повідомив в соцмережах її син - відомий іспанський співак Мігель Бозе. Причиною смерті стала пневмонія - викликана, як пишуть іспанські ЗМІ, коронавірусом, зазначають Патріоти України.

В юності Лючія працювала в пекарні в Мілані. Кар'єру в шоу-бізнесі початку після того, як в 1947 році стала переможницею конкурсу «Міс Італія». Її кінодедебют відбувся 1950 року у фільмі «Немає миру під оливами». Вона знімалася в фільмах прославленого режисера Мікеланджело Антоніоні «Хроніка одного кохання» і «Дама без камелій», а також у Федеріко Фелліні в «Сатириконе», у фільмі Жана Кокто «Заповіт Орфея».

Лючія з 1955 по 1967 рік була одружена з іспанським матадором Луїсом Мігелем Домінгіном, якому народила сина і двох дочок. Внучка Лючії і племінниця Мігеля Бозе Бимба Бозе стала моделлю і актрисою, але в 2017 році померла від раку грудей у віці 41 року.

У 2000 році Бозе здійснила свою давню мрію - відкрила перший в світі Музей ангелів. В експозиції музею, розташованого в містечку Турегано представлені роботи сучасних художників з різних країн із зображеннями ангелів.

Науковці проростили насіння квітів, котрі прикрашали Землю десятки тисяч років тому (фото)

неділя, 5 липень 2020, 19:29

Мета вчених - з'ясувати, яким чином рослини генетично пристосовуються до існування в умовах сильної посухи, спеки або холоду. Дослідження проводиться в австрійському Університеті природних ресурсів і природних наук у Відні. Мета вчених - з'ясувати, яки...

"Він зраджує і буде зраджувати далі": Tayanna розповіла, як її чоловік пішов до співачки Ані Лорак

неділя, 5 липень 2020, 19:14

Єгор Глєб пропонував синові поїхати з ним в РФ, щоб познайомитися з Ані та її донькою Софією. Українська співачка Tayanna розповіла, як її чоловік Єгор Глєб пішов до іншої відомої співачки Ані Лорак. За словами зірки, зараз її екс-чоловік і Лорак живут...