Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі.

У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв біля витоків місцевого проукраїнського середовища 80-90-их років. Таку звістку поширила газета Днепр вечерний, передають Патріоти України.

"Він був високоосвіченою, щирою людиною і великим патріотом", - зазначає видання.

"Covid безжальний! Сьогодні він забрав від нас Геннадія Сахарова. Активісти національно-демократичного руху Січеславщини періоду розпаду СРСР і становлення Незалежної України пам'ятають Геннадія як безпосереднього учасника всіх важливих заходів, і подій, які він оперативно висвітлював в ефірі "Радіо Свобода". Не будучи українцем за походженням, пан Геннадій невимушено володів і спілкувався українською мовою, знав багато повстанських пісень і жартівливих гуцульських коломийок, був високоосвіченою, щирою і патріотичною людиною. Вічна пам'ять достойному патріоту України!", - заявив з цього приводу голова Дніпровського товариства політв'язнів та репресованих Іван Дремлюга.

"Геннадій був справді дуже славною і чистою людиною. Його нам бракуватиме. Востаннє бачилимя у липні на 80-річчя Івана Сокульського на цвинтарі у Придніпровську. Який жаль! Спочивай, дорогий побратиме! Земля тобі пухом!", - поділилася спогадами письменниця з Дніпра Леся Степовичка.

"Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі, тоді ще глибокому Дніпропетровську. Потім він став журналістом української редакції "Радіо Свобода" був чудовим журналістом, сміливим, твердим, відповідальним, точним і компетентним. Саме він для мене був прикладом, та й залишається прикладом і справжнього журналіста, і журналістської порядності", - зазначає колега покійного Олег Ростовцев.

Кремлівська пропаганда захльобується від екстазу: Нова російська вакцина проти коронавірусу показала 100-відсоткову ефективність. Апробовано на 86 "кроликах"

вівторок, 19 січень 2021, 20:59

Ефективність вакцини складається з її імунологічної ефективності та профілактичної ефективності. За результатами 1-2-й фаз клінічних досліджень, імунологічна ефективність вакцини "ЕпіВакКорона" становить 100%", - заявили в прес-службі відомства. Зазнач...

Україна готується до приїзду роздратованого голови МЗС Угорщини: На Закарпатті скасовані рішення про функціонування регіональних мов - уповноважений із захисту державної мови

вівторок, 19 січень 2021, 20:22

На Закарпатті були скасовані всі рішення органів місцевої влади про регіональні мови. Про це уповноважений із захисту державної мови розповів на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. Зазначається, що омбудсмену надійшов відповідний ли...