Резонанс тижня. Відомий волонтер висловив обурення тим, як загинув український боєць на Донбасі

На Донбасі попрощався з життям боєць 24-ї механізованої бригади ЗСУ 26-річний Олексій Капустян. Він був убитий снайпером гібридної армії РФ, коли встав за кулемет для вогню у відповідь. Це була фатальна помилка.

Історію з загибеллю бійця ООС Капустяна прокоментував в Facebook волонтер і блогер Роман Доник, передають Патріоти України.

Боєць ООС Капустян загинув під Мар'їнкою 29 листопада від ворожої кулі. Подробицями його вбивства поділився журналіст Юрій Бутусов. З його слів, військовий копав окопи, коли по їх позиції почав прицільно бити мінометник "ДНР". Капустян встав за кулемет, щоб відповісти на обстріл. "Він не знав, що це пастка - і російський снайпер зайняв зручну позицію. Пролунав постріл. Олексій Капустян отримав смертельне поранення", - розповів журналіст.

Доник був розлючений загибеллю молодого військового. "Четвертий рік ми кричимо криком, що єдина безпечна позиція для роботи з кулемета - це непідготовлена позиція, до якої противник не знає дистанцію до 10-20 метрів ... У нинішніх умовах позиційної війни, з імовірністю в 90%, на тій стороні тебе вже чекає снайпер або кулеметник КК з прицілом СПП. І весь цей час всім пофіг", - написав волонтер.

Він обурений, що Бутусов пише про героїчну загибель, замість того, щоб вказати на серйозну помилку військового. Вона, на жаль, коштувала йому життя. Однак для інших бійців ООС це повинно стати уроком. "Тільки в Луганську область в цьому місяці приїхали шість снайперських пар з Росії. Про це знають в ГШ, але нічого не роблять. Навіть не проводять заняття з поясненнями "як не треба робити", - обурюється Доник.

Хіти тижня. "Зачотний препод!": Вчитель сільської школи з Буковини задекларував мільярдну зарплату

п’ятниця, 17 січень 2020, 23:05

Вчитель школи в селі Рокитне Чернівецької області Леонід Цуркан задекларував майже 2,4 мільярди гривень зарплати за 2018 рік. Про це свідчать дані сайту "Єдиний державний реєстр декларацій". Відзначається, що Цуркан також є депутатом Рокитнянської сіль...

"Зе-Команда на Закарпатті - це "сбор блатных и нищих", - Москаль

п’ятниця, 17 січень 2020, 20:58

Геннадій Москаль зізнався, що саме тому йому зовсім не шкода посади голови ОДА Закарпаття. На думку політика, ЗеКоманда на Закарпатті це «сбор блатных и нищих», тому він не скаржиться на те, що новий президент не пропонував залишитися на посаді керівни...