
У лісосмузі на Яворівському полігоні у Львівській області знайшли тіла двох чоловіків. Один загиблий - військовий-контрактник, другий - цивільний місцевий житель. Військовому було 25 років, родом він з Чернігівщини. І попередньо його загибель кваліфікують як самогубство. За словами поліції, чоловік залишив передсмертну записку. Начебто через сімейні обставини вирішив звести рахунки з життям, повідомляють Патріоти України.
"Жодних проблем на військовій службі не було, зауваження від командування відсутні взагалі. По службі характеризувався тільки з позитивного боку", - каже т.в.о. командира військової частини Володимир Сидоров.
Військовий жив в казармі поряд з полігоном. Увечері вийшов з казарми і вчасно не повернувся. Інші військові кинулися на пошуки. І знайшли тіло у лісосмузі. Чоловік начебто підірвався на саморобному пристрої.
Інше тіло військові випадково знайшли під час пошуків свого товариша за кілька кілометрів звідси. Це 47-річний місцевий мешканець, якого ще у січні оголосили зниклим безвісти. Чи була його смерть насильницькою, у поліції поки не кажуть.
"Особи встановлено, їх тіла скеровано на судово-медичні експертизи які встановлять остаточно причину смерті", - каже речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська. Уже після судово-медичної експертизи поліція оприлюднить остаточні причини смертей.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...