Резонанс тижня. Закривавлений потерпілий зміг дістатися додому і повідомити родичам про напад: У Києві жорстоко вбили чоловіка (фото, відео)

Він загинув ще до приїзду медиків від отриманого поранення.

У Голосіївському районі Києва 11 лютого відбулося жорстоке вбивство – чоловіка вдарили ножем у живіт. Після цього закривавлений потерпілий зміг дістатися додому і повідомити родичам про напад, передають Патріоти України з посиланням на Інформатор.

Смерть констатували на вулиці Замивній, у будинку жертви. Попередньо, чоловік ледь дістався домівки, де розповів падчерці, що його вдарили ножем і він помирає. Дівчина відразу викликала швидку і поліцію, але потерпілий загинув. Він не встиг повідомити, як виглядав нападник.

Чоловіку був 41 рік. Правоохоронці вже обстежили прилеглі вулиці, опитали свідків, а також почали розшукувати можливого вбивцю чи навіть цілу групу.

"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 5:44

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", пе...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...