Резонанс тижня. Закривавлений потерпілий зміг дістатися додому і повідомити родичам про напад: У Києві жорстоко вбили чоловіка (фото, відео)

Він загинув ще до приїзду медиків від отриманого поранення.

У Голосіївському районі Києва 11 лютого відбулося жорстоке вбивство – чоловіка вдарили ножем у живіт. Після цього закривавлений потерпілий зміг дістатися додому і повідомити родичам про напад, передають Патріоти України з посиланням на Інформатор.

Смерть констатували на вулиці Замивній, у будинку жертви. Попередньо, чоловік ледь дістався домівки, де розповів падчерці, що його вдарили ножем і він помирає. Дівчина відразу викликала швидку і поліцію, але потерпілий загинув. Він не встиг повідомити, як виглядав нападник.

Чоловіку був 41 рік. Правоохоронці вже обстежили прилеглі вулиці, опитали свідків, а також почали розшукувати можливого вбивцю чи навіть цілу групу.

"Нав'язано кров'ю": Ніцой розповіла, чому проти домінування російської в Україні

четвер, 9 липень 2020, 12:45

В Україну російська мова була завезена танками, голодоморами та розстрілами. Письменниця, педагог та громадський діяч Лариса Ніцой заявила, що в Україні має домінувати українська мова, бо російську нашій країні нав'язано кров'ю, передають Патріоти Укра...

Це буде не тільки штраф: В Україні хочуть по-новому карати за порушення ПДР

четвер, 9 липень 2020, 12:30

Аналогічна система успішно функціонує в багатьох країнах Європи. Водіїв авто, які регулярно порушують правила, збираються карати ще жорсткіше. Для цього розробляється система штрафних балів. Найбільш злісних порушників позапланово будуть відправляти на...