
34-річна Селія Сеймур помила підлогу в ванній і раптово втратила свідомість - зусилля медиків були марні, через чотири дні вона померла. Причина її смерті вразила не тільки лікарів, тепер і інших попереджають про небезпеку. Про це повідомляє Mirror, передають Патріоти України.
Жінка мила підлогу у ванній за допомогою суміші хімікатів у своєму будинку в Фелтхемі, графство Суррей. Тепер її мати закликала інших не робити того ж. У Селії почалися проблеми з диханням, коли вона закінчила мити підлогу. Жінка втратила свідомість і була доставлена в лікарню.

За словами її матері Джулі Фелон, причиною трагедії стало змішування відбілювача з іншими миючими засобами. У результаті суміш утворила небезпечний газ і викликала важкий напад астми.
"Не можу повірити, що вона пішла. Вона тільки починала своє життя, і його забрали. Небеса отримали ангела. Що ще я можу сказати?" - зазначила Джулі.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...