Резонанс тижня. "Зупинилося серце патріота": На Донбасі раптово помер комбриг ЗСУ (фото)

Юрій Межаков

У зоні Операції Об'єднаних сил 28 травня раптово помер командир 1 окремої танкової Сіверської бригади ЗСУ підполковник Юрій Межаков. Про це повідомили на офіційній сторінці його підрозділу в Facebook. "Зупинилося серце патріота, воїна, захисника Батьківщини.

Він віддав своє життя за те, у що вірив, чим жив, – за мир і свободу України, за гідність і волю українського народу", – написали побратими Героя. Також підлеглі висловили співчуття рідним та близьким захисника України, запевнивши, що перебувають у скорботі разом із ними.

Звістка про смерть комбрига засмутила багатьох українців. Вони також ушанували пам'ять воїна в коментарях. "Я не вірю... Ми нещодавно спілкувалися", "Не вірю", "Вічна пам'ять Герою. Рідним співчуття", "Царство небесне! Вічна пам'ять геройському сину України", "Ех, Юро, Юро. Все завжди ти брав дуже близько до серця. От воно й не витримало. Вічна пам'ять!", "Сумно", – пишуть люди.

Зупинилося серце патріота: на Донбасі раптово помер комбриг ЗСУ


Нагороджений посмертно: Із загиблим Героєм України Тарасом Матвіївим попрощалися в 24-ій ОМБр (фото)

понеділок, 13 липень 2020, 21:45

З молодшим лейтенантом 24-ї ОМБр Тарасом Матвіївим, який загинув на Донбасі, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України, попрощалися в рідній бригаді. Про це повідомили на офіційній сторінці бригади у Фейсбуці, передають Патріот...

Двоє дітей залишилися без батька: На Донбасі загинув десантник з Одеської області (фото)

понеділок, 13 липень 2020, 20:57

32-річний Євген Чумаченко загинув в результаті прицільного ворожого обстрілу позицій українських військ. «Командування та особовий склад військової частини висловлює слова щирого співчуття і підтримки сім'ї та поділяє біль втрати. Сприймаємо вашу непер...