Резонанс тижня. "Зупинилося серце патріота": На Донбасі раптово помер комбриг ЗСУ (фото)

Юрій Межаков

У зоні Операції Об'єднаних сил 28 травня раптово помер командир 1 окремої танкової Сіверської бригади ЗСУ підполковник Юрій Межаков. Про це повідомили на офіційній сторінці його підрозділу в Facebook. "Зупинилося серце патріота, воїна, захисника Батьківщини.

Він віддав своє життя за те, у що вірив, чим жив, – за мир і свободу України, за гідність і волю українського народу", – написали побратими Героя. Також підлеглі висловили співчуття рідним та близьким захисника України, запевнивши, що перебувають у скорботі разом із ними.

Звістка про смерть комбрига засмутила багатьох українців. Вони також ушанували пам'ять воїна в коментарях. "Я не вірю... Ми нещодавно спілкувалися", "Не вірю", "Вічна пам'ять Герою. Рідним співчуття", "Царство небесне! Вічна пам'ять геройському сину України", "Ех, Юро, Юро. Все завжди ти брав дуже близько до серця. От воно й не витримало. Вічна пам'ять!", "Сумно", – пишуть люди.

Зупинилося серце патріота: на Донбасі раптово помер комбриг ЗСУ


В окупованому Криму залишаються російські самозванці: "Артек" переїжджає на Херсонщину

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:15

Після окупації Криму «Артек» переїхав на територію материкової частини України і зараз розташований у Пущі-Водиці під Києвом. У Херсонській області планують відкрити філіал дитячого центру «Артек». Відповідний меморандум підписаний між головою Херсонсь...

Зеленський присвоїв звання Героя України померлому від коронавірусу гендиректору КБ "Південне"

п’ятниця, 27 листопад 2020, 20:33

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України гендиректору КБ “Південне” Олександру Дегтяреву, який помер від коронавірусу, посмертно. Про це повідомляє УНН із посиланням на указ Президента № 518/2020. . “За визначний особисти...