Резонанс тижня. "Зупинилося серце патріота": На Донбасі раптово помер комбриг ЗСУ (фото)

Юрій Межаков

У зоні Операції Об'єднаних сил 28 травня раптово помер командир 1 окремої танкової Сіверської бригади ЗСУ підполковник Юрій Межаков. Про це повідомили на офіційній сторінці його підрозділу в Facebook. "Зупинилося серце патріота, воїна, захисника Батьківщини.

Він віддав своє життя за те, у що вірив, чим жив, – за мир і свободу України, за гідність і волю українського народу", – написали побратими Героя. Також підлеглі висловили співчуття рідним та близьким захисника України, запевнивши, що перебувають у скорботі разом із ними.

Звістка про смерть комбрига засмутила багатьох українців. Вони також ушанували пам'ять воїна в коментарях. "Я не вірю... Ми нещодавно спілкувалися", "Не вірю", "Вічна пам'ять Герою. Рідним співчуття", "Царство небесне! Вічна пам'ять геройському сину України", "Ех, Юро, Юро. Все завжди ти брав дуже близько до серця. От воно й не витримало. Вічна пам'ять!", "Сумно", – пишуть люди.

Зупинилося серце патріота: на Донбасі раптово помер комбриг ЗСУ


Заслужене визнання: Назвали найкращий фільм в історії українського кіно

п’ятниця, 25 червень 2021, 12:45

Легендарний фільм Сергія Параджанова "Тіні забутих предків" очолив рейтинг "100 кращих фільмів в історії українського кіно". Експерти вибирали шедеври національного кіно за результатами опитування "Довженко-Центру" разом з Союзом кінокритиків України. ...

Екстрім-відпочинок на "єдиному курорті "ДНР": Донеччани розповіли про регулярні облави та перевірки вночі

п’ятниця, 25 червень 2021, 12:15

Таким чином члени незаконних збройних формувань, які контролюють селище, знають, хто саме там відпочиває. Однак періодично вони влаштовують додаткові "перевірки". «Рассказали одну неприятную мелочь. Периодически ночью „военные“ делают облавы. Проверяют...