Резонанс тижня. "Зупинилося серце патріота": На Донбасі раптово помер комбриг ЗСУ (фото)

Юрій Межаков

У зоні Операції Об'єднаних сил 28 травня раптово помер командир 1 окремої танкової Сіверської бригади ЗСУ підполковник Юрій Межаков. Про це повідомили на офіційній сторінці його підрозділу в Facebook. "Зупинилося серце патріота, воїна, захисника Батьківщини.

Він віддав своє життя за те, у що вірив, чим жив, – за мир і свободу України, за гідність і волю українського народу", – написали побратими Героя. Також підлеглі висловили співчуття рідним та близьким захисника України, запевнивши, що перебувають у скорботі разом із ними.

Звістка про смерть комбрига засмутила багатьох українців. Вони також ушанували пам'ять воїна в коментарях. "Я не вірю... Ми нещодавно спілкувалися", "Не вірю", "Вічна пам'ять Герою. Рідним співчуття", "Царство небесне! Вічна пам'ять геройському сину України", "Ех, Юро, Юро. Все завжди ти брав дуже близько до серця. От воно й не витримало. Вічна пам'ять!", "Сумно", – пишуть люди.

Зупинилося серце патріота: на Донбасі раптово помер комбриг ЗСУ


З архіву ПУ. Несе Шмигаль воду: З'явилися яскраві фотожаби на заяву прем'єра про Крим

неділя, 7 березень 2021, 14:00

В інтернеті висміяли заяву прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля про подачу води в анексований Росією Крим. Фотожаби розмістили в соціальних мережах, передають Патріоти України 6 березня 2020 року. На картинках зобразили, як політик "подає" воду на о...

Два пересохли, ще кілька на підході: Окупанти обновили дані щодо наповненості кримських водосховищ

неділя, 7 березень 2021, 11:56

Підконтрольне Росії Міністерство ЖКГ Криму 5 березня опублікувало оновлені дані про наповнення місцевих водосховищ. Так, за даними відомства, спустошеними до стану «мертвий об'єм» залишаються Сімферопольське і Загірське водосховища. Близькі до цієї поз...