Резонансні справи могли "зникнути": У Києві ледь не згоріла будівля ГУ Нацполіції (відео)

Офіційно втрату будь-яких матеріалів кримінальних проваджень не підтверджують, але анонімно слідчі нібито говорять, що матеріали справ постраждали від води, оскільки не всі зберігалися в сейфах.

Пожежа в ГСУ Нацполіції в Києві. Фото: Facebook/Київ оперативний.

У Києві в ніч на середу, 10 червня, раптово загорілося Головне слідче управління Національної поліції, розташоване в будівлі на Набережному шосе, 25. НП призвела до сильного задимлення всіх кабінетів, повідомляють Патріоти України.

Також в мережі було опубліковано відео з місця подій. За словами джерел у МВС, незважаючи на те, що сильного горіння в приміщенні ГСУ Нацполіції не було, пожежні "від душі" залили його водою.

Офіційно втрату будь-яких матеріалів кримінальних проваджень не підтверджують, але анонімно слідчі нібито говорять, що матеріали справ постраждали від води, оскільки не всі зберігалися в сейфах. "З огляду на специфіку ГСУ Нацполіції, в провадженні якого були особливо важливі справи – наприклад, та ж справа щодо вбивства Павла Шеремета та інші справи про бандитизм, великі розкрадання.., за словами наших поінформованих співрозмовників, не виключено, що в результаті деяких томів недорахуються", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що зараз правоохоронці намагаються провести інвентаризацію в кабінетах. Водночас є припущення, нібито пожежу влаштували невипадково і можуть нею "прикрити продаж матеріалів зацікавленим особам".

Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

середа, 2 грудень 2020, 8:50

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину. Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зл...

"Коктейль із жаб вважають корисним для потенції": Українці розповіли про дивні традиції в Перу (фото)

середа, 2 грудень 2020, 8:44

За словами мандрівників, місцеві делікатеси, які вважаються національним надбанням у Перу, викликали в них шок і огиду. . Пара зазначила, що для перуанців абсолютно нормально перемолоти жабу в блендері й "ласувати" таким напоєм. Вважається, що він допо...