Результат вийшов дуже цікавий: У Китаї жінкам заборонили рекламувати спідню білизну, тому її демонструють... чоловіки (фото)

Поки жінки в багатьох країнах борються за свої права і домагаються гендерної рівності, у Китаї ситуація трохи інакша. Через жорстку цензуру, жінки більше не можуть рекламувати спідню білизну. Про це повідомляє видання CNN, передають Патріоти України.

У країні діє закон "про поширення непристойних матеріалів в Інтернеті", який забороняє зображення жіночих тіл, які вважаються непристойними. Водночас подібне не стосуватиметься чоловіків, тому деякі виробники білизни, що спеціалізується на продажах у прямому ефірі, щоб не втрачати клієнтів і не закривати бізнес, вирішили залучати до реклами продукції моделей-хлопців.

Тепер пеньюари, бюстгальтери з ефектом пушап, обтислі корсети та нічні сорочки з мереживним оздобленням і халати демонструють чоловіки. Деякі з них, щоб мати правдоподібніший вигляд, роблять макіяжі і одягають перуки. Попри абсурдність ситуації, галузь онлайнпродажів у країні дуже популярна та активно розвивається.

"План 666": Піцерія запропонувала клієнтам "заплатити" за піцу після смерті

четвер, 1 червень 2023, 13:43

Новозеландська мережа піцерій Hell Pizza надала клієнтам можливість заплатити за піца після їхньої смерті. Ресторан "Пекельна піца" запропонував своїм клієнтам у Новій Зеландії та Австралії так званий "План 666", який юридично зобов'язує їх включити ра...

Порятунок Рядового Мавіка: Патрульні після обстрілу Херсона знайшли совеня-сиротку (відео)

четвер, 1 червень 2023, 13:30

Одеські патрульні, які служать у Херсоні, після чергового російського обстрілу знайшли на дорозі маленьке совеня. Батьки пташеняти або загинули від уламків, або просто полетіли геть від звуків вибухів. Рятівники назвали совеня Рядовий Мавік – на чест...