У зв'язку з підозрою у спотворенні результатів ПЛР-тестів на коронавірус у Дніпропетровській області звільнили керівника обласного лабораторного центру Олександра Штепу. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook Дніпропетровська облрада, передають Патріоти України.
"У лабораторному центрі Дніпра днями працювали комісії МОЗ та правоохоронних органів з перевірки його діяльності. Причиною розслідування стала підозра в недостовірності і спотворенні результатів ПЛР-тестів на Covid. Як результат роботи комісій - звільнення керівника лабораторного центру Олександра Штепи", - наголошується в повідомленні.
Штепа був звільнений минулої п'ятниці, 22 травня. Після його звільнення за вихідні (23 та 24 травня) робота з тестування населення регіону відновилася - було проведено близько 1 тисячі тестів, з яких 10 виявилися позитивними. Виконуючою обов'язки керівника лабораторного центру МОЗ призначив Інну Похмурко.

Станом на понеділок, 25 травня, питання із затримкою проведення тестів в області вирішено. На даний момент в області лабораторно підтверджено 869 випадків захворювання Covid-19.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...