РФ береже "кадирівців", кожен полонений чеченець стає джекпотом для України, - журналіст

Стало відомо, чому на відео з допитами полонених окупантів практично немає "кадирівців". РФ береже військових з Чечні, тому відразу ж готова їх обмінювати, а ось про своїх бойовиків країна-агресор може "забувати" на тижні й навіть місяці. Про це розповів журналіст Володимир Золкін, який бере інтерв'ю у російських полонених, передають Патріоти України.

"Росія моментально дає запит "кадирівця", який потрапив у полон" і видає замість нього будь-якого українця... Коли ви берете "кадирівця" в полон, це джек-пот. Це відразу ж моментальна гарантія того, що нам видадуть будь-яку нашу людину, яка нам потрібна", - зазначив він.

За словами Золкіна, з полоненими росіянами ситуація зовсім інша. РФ не печеться про своїх громадян. Окупанти, які потрапили в полон в Україні, оголошуються "зниклими безвісти". Їх ніхто не прагне швидко обмінювати. Російські військові "почекають", як і їхні матері та дружини, зазначив журналіст. Полонені окупанти визнають, що рідко бачать "кадирівців", їх швидко обмінюють. Навряд чи це тішить військових, які розуміють, що вони зовсім не потрібні своїй країні.

Олена Зеленська відзначає ювілей. Чим запам'яталась іменинниця на посаді Першої леді України

понеділок, 6 лютий 2023, 7:56

Сьогодні перша леді України Олена Зеленська відзначає день народження. Дружині президента виповнилося 45 років, нагадують Патріоти України. . Як і президент, Олена Зеленська родом із Кривого Рогу. Навчалася в одній гімназії з майбутнім чоловіком, але ...

Рятувати було нікому: У Росії дитина померла, бо всіх лікарів забрали на війну в Україні

понеділок, 6 лютий 2023, 7:08

У селищі Гірське Забайкальського краю однорічна дівчинка померла через відсутність лікарів та ненадання своєчасної медичної допомоги. Усіх кваліфікованих медиків у регіоні відправлено на війну в Україну, щоб рятувати поранених окупантів, тому життя рос...