
Росія знову хоче приховати свої воєнні злочини, окупанти намагаються приховати кількість жертв у маріупольскому Драмтеатрі, куди 16 березня вони скинули бомбу. Рашисти не залучають мешканців міста до розбору завалів. Про це у Telegram повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Він розповів, що вже стає зрозумілим, чому маріупольців не залучають до розборів завалів Драматичного театру та пологового будинку. Окупанти не хочуть, аби місцеві бачили реальну кількість жертв.
МНС так званої самопроголошеної "ДНР" посилається на звіти МНС РФ та повідомляє, що у Драмтеатрі нібито загинуло усього 12 осіб. "Навіть по мінімальному сценарію там загинуло понад 300. Де поділись тіла інших - ми теж розуміємо. Скрито під номерами в безіменних братських могилах Мангуша. Лють. Просто лють", - додав Андрющенко.
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...