
Росія знову хоче приховати свої воєнні злочини, окупанти намагаються приховати кількість жертв у маріупольскому Драмтеатрі, куди 16 березня вони скинули бомбу. Рашисти не залучають мешканців міста до розбору завалів. Про це у Telegram повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Він розповів, що вже стає зрозумілим, чому маріупольців не залучають до розборів завалів Драматичного театру та пологового будинку. Окупанти не хочуть, аби місцеві бачили реальну кількість жертв.
МНС так званої самопроголошеної "ДНР" посилається на звіти МНС РФ та повідомляє, що у Драмтеатрі нібито загинуло усього 12 осіб. "Навіть по мінімальному сценарію там загинуло понад 300. Де поділись тіла інших - ми теж розуміємо. Скрито під номерами в безіменних братських могилах Мангуша. Лють. Просто лють", - додав Андрющенко.
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...
Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...