
Росія знову хоче приховати свої воєнні злочини, окупанти намагаються приховати кількість жертв у маріупольскому Драмтеатрі, куди 16 березня вони скинули бомбу. Рашисти не залучають мешканців міста до розбору завалів. Про це у Telegram повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
Він розповів, що вже стає зрозумілим, чому маріупольців не залучають до розборів завалів Драматичного театру та пологового будинку. Окупанти не хочуть, аби місцеві бачили реальну кількість жертв.
МНС так званої самопроголошеної "ДНР" посилається на звіти МНС РФ та повідомляє, що у Драмтеатрі нібито загинуло усього 12 осіб. "Навіть по мінімальному сценарію там загинуло понад 300. Де поділись тіла інших - ми теж розуміємо. Скрито під номерами в безіменних братських могилах Мангуша. Лють. Просто лють", - додав Андрющенко.
У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. Про це повідомила Мі...
Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...