Рятують погорільців: У Харківському екопарку прихистили двох лосенят із Чорнобильської зони (відео)

Стан обох лосенят нормальний, поступово вони відходять від стресу, з апетитом їдять козяче молочко.

У Харкові екопарк прийняв на реабілітацію двох лосенят, які постраждали в результаті пожеж, що бушували в Чорнобильській зоні. Про це повідомили у прес-службі екопарку, передають Патріоти України.

Зазначається, що тварин в понеділок передали жителі Київщини, які врятували їх від загибелі. Директор екопарку розповів, що налякані малюки, які самі вийшли до людей, очевидно втратили батьків. Місцеві жителі підібрали. Це самець і самка, зовсім ще маленькі. Стан обох лосенят нормальний, поступово вони відходять від стресу, з апетитом їдять козяче молочко.

Лісові звірята пройдуть реабілітацію, а потім їх повернуть на природу. «Ми обов’язково повернемо їх в рідні ліси, головне, щоб на той час там стало цілком безпечно», – підкреслив директор екопарку.

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...