Рятувала інших... Хто врятує її? 23-річна волонтерка Яна Рудоміно потребує термінової допомоги через рідкісну і дуже агресивну форму онкології

23-річна волонтерка Яна Рудоміно бореться з агресивною і дуже рідкісною формою раку. Їй потрібна допомога для продовження боротьби з хворобою. Про це на своїй сторінці в Facebook написала засновниця Благодійного фонду "Маленькі серця" Юлія Петренко, зазначають Патріоти України.

"Колеги зоозахисники, біда страшна з однією нашою дівчинкою ... розумницею, красунею - волонтеркою Яною Рудоміно.

Яниної активної діяльності не було видно кілька місяців, думали, згоріла дівчинка від такого сильного навантаження, яке випадає на наші тендітні жіночі плечі ..... Взяла перерву. Відпочити, сили відновити .... Ні! Ні!

Весь цей час вона бореться з агресивною формою раку. Боже, за що????? (https://t.me/InfoYanaRudomino)" , - написала вона.

Петренко також повідомила діагноз Рудоміно - це назофарингеальна карцинома, зазначивши, що за всю історію людства було зафіксовано всього лише 4 людини з таким захворюванням.

"Зараз Яна в Ізраїлі, клініка "Ассута". 200 000 € батьки витратили на порятунок доньки (все продали, що можна). А через деякий час після всіх хімій і променевих, приїхавши на контроль, блін, просто сльозами захлинаюся, страшна новина - метастази всюди. Нирки, печінка, хребет, лімфовузли, легені .... Її потрібно витягати !!!!! Друзі, допомагайте ...

Нічим більше батькам платити, А ВОНА ПОВИННА ЖИТИ !!! Вона і такі як вона - наше майбутнє!!! Благаю, давайте допоможемо. Часу на пальцях перерахувати можна!"- написала Петренко.

Для охочих допомогти: карта Приват 4149 6293 1039 1156 Яна Рудоміно, а також на фото нижче

"Скільки ви, падло, знищувати нас будете ????? Небезпечне виробництво, ГМО, ешки, викиди, хімвідходи ... Зрозумійте, скоро прийде час і ваших дітей!!!!!!!" - додала Петренко.

"Пацієнти із кисневими масками лежать один за одним": У Нью-Йорку кожні 17 хвилин від коронавірусу помирає людина

субота, 28 березень 2020, 19:55

Медик Стів Кассапідіс порівняв те, що відбувається в місті, з пеклом. Виклики бригад парамедиків різко зросли на 40%. У відділення невідкладної допомоги надходить до 6,5 тисячі дзвінків щодня. Через великий потік звернень черга на лінії швидкої інколи ...

Хіти тижня. У центрі Києва підлітки намагалися спалити прапор України (відео)

субота, 28 березень 2020, 19:30

У ніч на 20 березня в центрі Києва двоє 16-річних підлітків намагалися спалити прапори України, Києва та Голосіївського району столиці. Інцидент стався на вході в Голосіївський парк. Здійснити наругу завадили представники «Муніціпальної варти», які та...