Рятувала інших, себе не змогла: Померла відома волонтерка, яка допомагала бійцям ЗСУ (фото)

Відома волонтерка Наталія Іванова померла від серцевого нападу у лікарні міста Дніпра. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Дмитро Корчинський, передають Патріоти України.

“Сьогодні в лікарні Дніпра, від серцевого нападу, померла самовіддана патріотка України, відомий волонтер Наталія Іванова”, - написав Корчинський.

За його словами, прощання відбудеться завтра 13 листопада о 14:00 на території другої лікарні міста Дніпра, проспект Сергія Нігояна, 53. Нагадаємо, що Наталія Іванова була волонтеркою, яка допомагала українським військовим в зоні бойових дій.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...