​Рятувальників нема, такий курорт. На Херсонщині дівчинку стрімко віднесло в море, відпочивальники вплав наздогнати не змогли, дитина загинула ​

Розпач батьків навіть уявити страшно... Люди обурюються - ціни ломлять, а місцева влада, що живе з цих податків, не може забезпечити елементарну безпеку на воді.

Про трагічну подію на Арабатській стрілці повідомилаодна з відпочиваючих, Ольга Данилова, зазначають Патріоти України.

«Смертельный отдых. Очередное происшествие в с. Стрелковое Генического района.
17 августа около 14:00 утонула девочка 6-7 лет. Люди своими силами пытались спасти ребенка. Но это было нереально. Ребенка на кругу уносило далеко в море. На пляже нет спасателей, водной техники которая может быстро отреагировать и спасти жизнь.
О каком туризме все говорят, когда люди постоянно тонут в водах Азовского моря?
Когда предприниматели, хозяева баз отдыха не берут на себя ответственность за жизни людей. Почему нет спасателей, зная о ситуации на курорте?
Почему нет дежурного патруля МЧС?
Кто дал разрешение и подписал документы на предпринимательскую деятельность? Вопросов почему, на самом деле очень много», - написала жінка у в «Фейсбук».

Хіти тижня. "Й*баний цирк з конями!": Скрипін "розніс" Зеленського за Нові Санжари (відео)

вівторок, 25 лютий 2020, 21:30

Журналіст вважає, що проблема з людьми виникла через те, що влада недостатньо інформувала людей про коронавірус і його наслідки. Протести людей у Нових Санжарах проти приїзду евакуйованих українців з Уханя потрясли не тільки нашу країну, але і весь сві...

"Кожній сестрі по серзі": Комаровський покартавши недругів президента, відчитав Зеленського через аморальних міністрів і проблеми в медицині (відео)

вівторок, 25 лютий 2020, 21:22

Вірити варто, лише Комаровському, ну і, може, Гордону, витікає з матеріалу. Популярний лікар-педіатр і радник глави України Володимира Зеленського Євген Комаровський заявив, що любить президента, але водночас відчитав його через аморальних міністрів і ...