
Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов показав фото з Кутузівки, яку нещодавно звільнили від російських окупантів. Селище Кутузівка на Харківщині більше двох місяців було окуповано росіянами. Зараз місцеві жителі потроху починають оговтуватися і повертатися до мирного життя, передають Патріоти України.
"Розбите та розграбоване (селище. Ред.). Окупанти виганяли мирних мешканців з власних осель. Близько сотні людей, більшість яких літні люди, діти, два місяці жили у холодних підвалах. Без світла, газу і запасів продуктів. Але не зламалися і вистояли! Сьогодні (30 квітня. - Ред.) зі сльозами зустрічали наших захисників", - зазначив голова ОВА Синєгубов запевнив, що місцеві мешканці отримують всю необхідну допомогу, а охочі мають змогу евакуюватися в більш безпечні місця.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...