
У селищі Гірське Забайкальського краю однорічна дівчинка померла через відсутність лікарів та ненадання своєчасної медичної допомоги. Усіх кваліфікованих медиків у регіоні відправлено на війну в Україну, щоб рятувати поранених окупантів, тому життя російських дітей залишилося довіряти інтернам та стажистам. Про черговий результат шаленої війни, розв'язаної Путіним, розповіли російські ЗМІ. передають Патріоти України.
Все почалося з того, що у маленької Серафими почалася діарея, але через два дні її наздогнали і судоми. "Мати дівчинки викликала швидку неодноразово. Але їй казали, що машину доведеться чекати кілька годин. Оскільки малеча була вже явно виснажена, батьки самостійно відправили її до військового шпиталю, де сподівалися на чергування медичної бригади. А там їх зустріла лікар-стажер, ординатор 2-го року навчання", – розповіли журналісти.
Коли Серафима перестала дихати, закинувши голову, медперсонал заметушився і почала вживати заходів щодо її порятунку. Однак було надто пізно і дитина померла. "За розв'язану Путіним ідіотську війну росіяни тепер платять своїм життям не лише на фронті, а й у тилу", - відреагували автори опозиційних Telegram-каналів.
Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...