Рятувати було нікому: У Росії дитина померла, бо всіх лікарів забрали на війну в Україні

У селищі Гірське Забайкальського краю однорічна дівчинка померла через відсутність лікарів та ненадання своєчасної медичної допомоги. Усіх кваліфікованих медиків у регіоні відправлено на війну в Україну, щоб рятувати поранених окупантів, тому життя російських дітей залишилося довіряти інтернам та стажистам. Про черговий результат шаленої війни, розв'язаної Путіним, розповіли російські ЗМІ. передають Патріоти України.

Все почалося з того, що у маленької Серафими почалася діарея, але через два дні її наздогнали і судоми. "Мати дівчинки викликала швидку неодноразово. Але їй казали, що машину доведеться чекати кілька годин. Оскільки малеча була вже явно виснажена, батьки самостійно відправили її до військового шпиталю, де сподівалися на чергування медичної бригади. А там їх зустріла лікар-стажер, ординатор 2-го року навчання", – розповіли журналісти.

Коли Серафима перестала дихати, закинувши голову, медперсонал заметушився і почала вживати заходів щодо її порятунку. Однак було надто пізно і дитина померла. "За розв'язану Путіним ідіотську війну росіяни тепер платять своїм життям не лише на фронті, а й у тилу", - відреагували автори опозиційних Telegram-каналів.

Країна ЄС може переглянути правила для українців: Ось кому хочуть скасувати статус захисту

вівторок, 23 червень 2026, 8:57

Швейцарія розглядає можливість обмежити або переглянути право на статус захисту S для українських чоловіків віком від 18 до 60 років, які підпадають під призовний вік. Питання наразі перебуває на стадії консультацій, а остаточне рішення щодо можливих з...

Нині це може здивувати! Що виказувало заможну людину в СРСР

вівторок, 23 червень 2026, 8:30

За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...