Рятувати було нікому: У Росії дитина померла, бо всіх лікарів забрали на війну в Україні

У селищі Гірське Забайкальського краю однорічна дівчинка померла через відсутність лікарів та ненадання своєчасної медичної допомоги. Усіх кваліфікованих медиків у регіоні відправлено на війну в Україну, щоб рятувати поранених окупантів, тому життя російських дітей залишилося довіряти інтернам та стажистам. Про черговий результат шаленої війни, розв'язаної Путіним, розповіли російські ЗМІ. передають Патріоти України.

Все почалося з того, що у маленької Серафими почалася діарея, але через два дні її наздогнали і судоми. "Мати дівчинки викликала швидку неодноразово. Але їй казали, що машину доведеться чекати кілька годин. Оскільки малеча була вже явно виснажена, батьки самостійно відправили її до військового шпиталю, де сподівалися на чергування медичної бригади. А там їх зустріла лікар-стажер, ординатор 2-го року навчання", – розповіли журналісти.

Коли Серафима перестала дихати, закинувши голову, медперсонал заметушився і почала вживати заходів щодо її порятунку. Однак було надто пізно і дитина померла. "За розв'язану Путіним ідіотську війну росіяни тепер платять своїм життям не лише на фронті, а й у тилу", - відреагували автори опозиційних Telegram-каналів.

За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...

Заскочили його з молодим іподияконом: Журналісти змусили знітитися митрополита Павла (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 0:37

Журналісти-розслідувачі зловили митрополита УПЦ МП Павла у Лаврі у компанії 24-річного Анатолія Лузгіна, повідомляють Патріоти України. Журналісти запитали, у яких стосунках перебуває Павло з Лузгіним. Той відповів, що Анатолій – це звичайний іподиякон...