"Рідко випадає провести цілий день з мамою": Святослав Вакарчук завітав до рідного Мукачевого (фото)

Лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук, який активно їздить Україною з благодійними концертами та підтримує захисників, провідав маму Світлану Олександрівну. На сторінці в Instagram громадський діяч і легендарний музикант опублікував фото зі своєю мамою — 77-річною Світланою Олександрівною на тлі мальовничого пейзажу, передають Патріоти України.

Артист провів час у рідному місті Мукачево. «Рідко випадає провести цілий день з мамою. Вже традиційно провели цю весняну суботу в поїздці до рідного Мукачева. Дякую мамі за спогади та весняний настрій», — підписав кадр із рідною людиною Вакарчук.

У коментарях Світлану Олександрівну засипали компліментами: «Яка ваша мама файна та приваблива жінка!», «Така гарна молода мама у вас», «Безмежна подяка Вашій матусі, за Вас!».

Страшенна пожежа у Києві: Згоріло три десятки авто, автобус та 10 мотоциклів (фото, відео)

понеділок, 27 травень 2024, 19:49

У столиці 27 травня сталася масштабна пожежа на паркувальному майданчику, повідомило Головне управління ДСНС України у м.Києві. . Зазначається, що о 14:05 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Канальній. На момент прибуття вогнеб...

Покривати голову хусткою чи ні: У ПЦУ дали відповідь на найбільш суперечливе запитання

понеділок, 27 травень 2024, 19:27

Чи дійсно потрібно обов'язково покривати голову в церкві всім жінкам? На це та деякі інші запитання дали відповідь священнослужителі. Часто можна почути від старших людей у церкві твердження, що жінкам заборонено заходити до храму з непокритою хусткою ...