Рідко з'являвся на публіці: Помер колишній президент Єгипту Хосні Мубарак

Колишній президент Єгипту Хосні Мубарак, який був при владі з 1981 року і до єгипетської революції 2011 року. Йому був 91 рік. Про це повідомило видання Sky News Arabia з посиланням на джерела, близькі до сім'ї політика. Офіційної інформації з цього приводу поки немає, передають Патріоти України.

Видання зазначає, що причини смерті Мубарака невідомі. В останні роки він відійшов від політичної кар'єри і рідко з'являвся на публіці.

Зазначимо, Мубарак став президентом після того, як його попередник Анвар Садат був убитий ісламістами під час військового параду.

У 2011 році в Єгипті почалися масові протести проти 30-річного режиму Мубарака. Протестувальники вимагали його відставки, а також скасування надзвичайного стану, боротьби з безробіттям, збільшення мінімальної заробітної плати, вирішень проблем нестачі житла, зростання цін на продовольство, свободу слова і підвищення рівня життя. 29 січня Мубарак оголосив про розпуск уряду.

Майже тисяча за добу: Іспанія побила антирекорд за кількістю загиблих через COVID-19

четвер, 2 квітень 2020, 15:13

В Іспанії за добу від коронавірусу COVID-19 померло рекордна кількість людей – 950. Всього число жертв хвороби склало 10 003 осіб, передають Патріоти України. Всього станом на 2 квітня в країні заражені понад 110 тисяч осіб, при цьому майже 73,5 тисячі...

Тестів не вистачає, лікарів відправляють у відпустку: Кількість заражених медиків в Україні зростає (відео)

четвер, 2 квітень 2020, 14:57

Найвищий ризик заразитися коронавірусом у медиків та працівників лікарень, оскільки вони перебувають на “передовій” боротьби з епідемією. Сьогодні, 2 квітня, про зараження медпрацівників повідомила влада Тернопільщини, влада Чернівецької області, а так...