"Рідна моя дитина, мій герой": Ада Роговцева привітала українського захисника із позивним "Да Вінчі" (фото)

Українська акторка Ада Роговцева опублікувала фото з українським захисником Дмитром Коцюбайлом з позивним Да Вінчі. Вона присвятила пост у Instagram Герою України та привітала його з днем народження, передають Патріоти України.

«Вітаю Да Вінчі! Рідна моя дитина! Мій герой! Молюся за тебе невтомно! Вся ніжність мого серця з тобою! Перемоги!» — написала Роговцева у публікації.

Дмитро Коцюбайло — командир 1-ї штурмової роти Добровольчого українського корпусу Правий сектор, відомий під позивним Да Вінчі, був удостоєний звання Герой України у грудні минулого року.

Коцюбайло — уродженець Івано-Франківської області, активний учасник Революції Гідності. Бере участь у бойових діях з початку російсько-української війни, у 2014 році командував взводом добровольців Правого сектору, 2015-го став командиром роти.

Допомагає уникнути інфарктів та інсультів: Чому варто починати ранок із апельсинового соку

вівторок, 21 березень 2023, 0:30

Апельсин - найпоширеніший цитрусовий фрукт у світі. Але переконливим є не лише смак. Завдяки багатому вітамінно-мінеральному складу апельсини також надзвичайно корисні для здоров'я, пише видання Eat Smarter, передають Патріоти України. Ці цитрусові мі...

Мобілізація в Україні: В яких випадках чоловіків з "білим квитком" призивають до армії

вівторок, 21 березень 2023, 0:28

Військовий стан та мобілізацію в Україні продовжили до 20 травня. У ЗСУ призивають навіть чоловіків з так званим "білим квитком" - обмежено придатних до служби. Йдеться про українців проблемами зі здоров'ям, передають Патріоти України. Українці масово...