
У Житомирі з'явилася нова мільйонерка. Вона другою зірвала джекпот "Лото-Забава" після 27-річного електромонтера з цього ж міста, який розбагатів, надихнувшись відео у Facebook. Про це повідомляє msl.ua, передають Патріоти України.
Бізнесвумен на ім'я Ганна пригадала, що коли почула, що виграшний білет було придбано у Житомирській області, вона одразу ж перевірила свої білети й виявила, що один із них належить саме їй.
На диво, її реакція була несподівано спокійною: "Я просто поклала виграшний білет до кишені й пішла займатися своїми справами. Це неймовірно, але я зберегла холодний розум навіть із мільйоном у кишені". Також жінка зізналася, що про свій виграш вона поки що нікому не розповіла: "Коли гроші будуть на рахунку — тоді й розкажу".
Плани на виграш у Ганни вже є. Вона планує раціонально розпорядитися коштами: "Насамперед встановлю сонячні панелі для будинку, бо це вже не розкіш, а необхідність. Решту грошей використаю для інших потреб". Ганна стала третьою мільйонеркою "Лото-Забава" цього року і 434-ю – за всю історію існування цієї лотереї.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...