
У Житомирі з'явилася нова мільйонерка. Вона другою зірвала джекпот "Лото-Забава" після 27-річного електромонтера з цього ж міста, який розбагатів, надихнувшись відео у Facebook. Про це повідомляє msl.ua, передають Патріоти України.
Бізнесвумен на ім'я Ганна пригадала, що коли почула, що виграшний білет було придбано у Житомирській області, вона одразу ж перевірила свої білети й виявила, що один із них належить саме їй.
На диво, її реакція була несподівано спокійною: "Я просто поклала виграшний білет до кишені й пішла займатися своїми справами. Це неймовірно, але я зберегла холодний розум навіть із мільйоном у кишені". Також жінка зізналася, що про свій виграш вона поки що нікому не розповіла: "Коли гроші будуть на рахунку — тоді й розкажу".
Плани на виграш у Ганни вже є. Вона планує раціонально розпорядитися коштами: "Насамперед встановлю сонячні панелі для будинку, бо це вже не розкіш, а необхідність. Решту грошей використаю для інших потреб". Ганна стала третьою мільйонеркою "Лото-Забава" цього року і 434-ю – за всю історію існування цієї лотереї.
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...