
У Житомирі з'явилася нова мільйонерка. Вона другою зірвала джекпот "Лото-Забава" після 27-річного електромонтера з цього ж міста, який розбагатів, надихнувшись відео у Facebook. Про це повідомляє msl.ua, передають Патріоти України.
Бізнесвумен на ім'я Ганна пригадала, що коли почула, що виграшний білет було придбано у Житомирській області, вона одразу ж перевірила свої білети й виявила, що один із них належить саме їй.
На диво, її реакція була несподівано спокійною: "Я просто поклала виграшний білет до кишені й пішла займатися своїми справами. Це неймовірно, але я зберегла холодний розум навіть із мільйоном у кишені". Також жінка зізналася, що про свій виграш вона поки що нікому не розповіла: "Коли гроші будуть на рахунку — тоді й розкажу".
Плани на виграш у Ганни вже є. Вона планує раціонально розпорядитися коштами: "Насамперед встановлю сонячні панелі для будинку, бо це вже не розкіш, а необхідність. Решту грошей використаю для інших потреб". Ганна стала третьою мільйонеркою "Лото-Забава" цього року і 434-ю – за всю історію існування цієї лотереї.
Найближчими днями стовпчики термометрів в Україні піднімуться до критичних відміток. Проте синоптики вже назвали дату, коли спека поступиться місцем похолоданню. Про погодні зміни повідомила синоптикиня Наталка Діденко, передають Патріоти України. За ...
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...