"Рідні стіни" українським "кротам", на жаль, не допоможуть: Київ заборонив доступ глядачів на матч між донецьким "Шахтарем" та італійською "Ромою"

Київ заборонив доступ на футбольні матчі, повідомила Київська міська державна адміністрація. Відповідне рішення ухвалила постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА, зазначають Патріоти України.

«У Києві до стабілізації епідемічної ситуації забороняється доступ глядачів на футбольні матчі, в тому числі міжнародні», – заявили в мерії.

16 березня мер Києва Віталій Кличко поставив під сумнів доцільність проведення з глядачами матчу 1/8 фіналу Ліги Європи між донецьким «Шахтарем» та італійською «Ромою», який запланований на 18 березня.

Крім того, виконавчий комітет Української асоціації футболу ухвалив рішення, що матчі збірної України у рамках кваліфікаційного турніру чемпіонату світу 2022 року проти Фінляндії та Казахстану перенесли до Києва зі Львова, де погіршилася епідемічна ситуація. Поєдинки заплановані на 28 та 31 березня.

Просторовість, елегантність, безпека: Які корейські автомобілі рекомендують купувати самі корейці

середа, 4 жовтень 2023, 18:30

Південна Корея є одним з найбільших виробників автомобілів у світі. Її автомобілі отримують похвалу не лише на світовому рівні, але й всередині країни. Самі корейці визначили три видатні корейські автомобілі, які наполегливо рекомендують купувати за їх...

Українці переплачують за газ: У чому проблема і як її вирішити

середа, 4 жовтень 2023, 18:22

У газопостачальній компанії "Нафтогаз України", клієнтами якої є майже 98% населення країни, розповіли, чому деяким побутовим клієнтам іноді можуть надіслати платіжку із "зайвими кубометрами". Щоб розібратися в цьому питанні, компанія розглянула інформ...