Рідним вже повідомили: В Італії від коронавірусу померла друга українка

Жінка 1958 року народження померла у лікарні міста Романо ді Ломбардія.
У Романо ді Ломбардії померла українка. Фото: соцмережі.

Міністерство закордонних справ України заявляє, що в італійській провінції Бергамо внаслідок інфікування коронавірусом померла друга українка. Про це у коментарі ЗМІ сказав директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев, передають Патріоти України.

"На жаль, інформація підтверджується. Вчора у лікарні міста Романо ді Ломбардія (провінція Бергамо) від коронавірусу померла громадянка України 1958 року народження. Зв'язок з лікарнею встановлено. Родичів поінформовано", - зауважив Погорельцев. 13 березня в італійській провінції Брешіа померла українка, в якої раніше діагностували коронавірус.

Джерело: УНІАН

Подекуди вже вище 40: Наталка Діденко розповіла, чи дійде з Європи до України аномальна спека

середа, 24 червень 2026, 8:21

Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...

Україна щороку втрачає населення великого міста: Озвучено прогноз, чи змінить ситуацію повернення біженців

середа, 24 червень 2026, 8:03

Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...