
Міністерство закордонних справ України заявляє, що в італійській провінції Бергамо внаслідок інфікування коронавірусом померла друга українка. Про це у коментарі ЗМІ сказав директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев, передають Патріоти України.
"На жаль, інформація підтверджується. Вчора у лікарні міста Романо ді Ломбардія (провінція Бергамо) від коронавірусу померла громадянка України 1958 року народження. Зв'язок з лікарнею встановлено. Родичів поінформовано", - зауважив Погорельцев. 13 березня в італійській провінції Брешіа померла українка, в якої раніше діагностували коронавірус.
Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...