Рівень "дуже шкідливий для здоров'я": Київ вдруге за кілька днів очолив антирейтинг забруднення повітря у світі

Після короткого покращення якості повітря у суботу ввечері Київ знову став лідером світового антирейтингу, повідомляють Патріоти України з посиланням на світовий рейтинг за індексом якості повітря QIAir.

Так, станом на 23:30 суботи Київ знову займає перше місце за рівнем забруднення повітря з індексом 255. Цей рівень характеризується як "дуже шкідливий для здоров'я". При цьому ще о 20:18 суботи Київ займав 14 місце з індексом 100. Водночас у Дніпровському районі міста він досягав 162 балів.

В МВС повідомляють про підозру навмисних диверсій, а під Києвом заскочили на гарячому паліїв, котрі навмисно робили злочинну справу в різних місцях.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...

Пугачова подарувала онукам розкішні квартири в Москві

середа, 28 жовтень 2020, 16:44

Не так давно у відомої радянської і російської співачки Алли Пугачової народилася онучка. Як виявилося, артистка активно допомагає родині свого племінника Владислава. Вона вилікувала його від наркоманії, а тепер купила квартиру його синові Жені, пише К...